Výsledky 11.11. - 12.11.2017

"19"
FK Dubnica
FKM Nové Zámky  5:0 (3:0)

Hodnotenie: V poslednom domácom zápase jesennej časti na skvele pripravenom teréne v Ilave sme podali štandardný výkon s piatimi strelenými gólmi a množstvom šancí, ktoré sme si vypracovali po veľmi pekných akciách. Súper v zápase neohrozil našu bránu ani raz a výsledok teda priamo zodpovedá dianiu na ihrisku. Vzhľadom na to, že sme hrali bez viacerých hráčov základnej zostavy ma potešili práve tí, ktorí ich v tomto zápase nahradili. Najväčším pozitívom je ale to, že sme po neúspešnom minulom kole opäť zvíťazili a to na nulu.

Góly: 17. Kučerka, 19. Svatík, 42. Svatík, 65. Meliš, 78. Kutiš.

Rozhodoval Otiepka.

FK: Špánik – Ambrož, Kučerka, Bičan, Nomilner (46. Mutala)ň), Knižka, Nosický, Svatík (59. Kutiš), Klemens (59. Bokor), Meliš, Oravec. Tréner M. Kijačik.

FKM: Lenyel
Agh, Mánya, Kucharovič, Stovička, Kováč, Moravčík, Prišťák, Šarfický, Király, Palúk. Tréner N. Čoknay.

"18"
FK Slovan Duslo Šaľa
MFK Nová Dubnica  4:1 (1:0)

Hodnotenie: Úvodných  10 – 12 minút stretnutia malo  vyrovnaný priebeh, potom paradoxne namiesto získavania istoty a zvykania si na umelý trávnatý povrch, sme produkovali zbytočné chyby po nepresných prihrávkach, slabému dôrazu v osobných súbojoch a nedostatočnej ponukovej činnosti. Takto sme sa  vlastným pričinením  dostávali pod tlak súpera , ktorý jeho hráči v 27 minúte aj využili na strelenie úvodného gólu.Snaha našich hráčov o vyrovnanie mohla byť naplnená v závere polčasu, ale prienik Bokora / nastrelil brankára / a nepresnosť Brezinu / po trestnom kope Kováčika nedokázal odrazenú loptu streliť do bránky / nám radosť nepriniesla.Druhý polčas a hlavne jeho začiatok, mal na výsledok a psychiku hráčov rozhodujúci účinok. Po skratoch neistého Beláka v 47 a 57 minúte , sme nedokázali napraviť jeho chyby a 2 krát sme inkasovali. Väčšina našich hráčov po takomto nepriaznivom priebehu , nedokázala zmobilizovať sily a pokúsiť sa o zmenu skóre, ale rezignovali a súperovi svojimi výkonmi podstatne uľahčili dosiahnutie pohodlného víťazstva. Kolektív nenadviazal výkonom na predchádzajúce stretnutie , keď väčšina  hráčov hrala hlboko pod svoje schopnosti.

Góly: 27. R.Tóth, 48. Hučko, 57. Hučko, 76. Laca 86. Malovec.

Rozhodoval Božík.

FK: Krištof – Hrano, Marček (79. Pressel), P.Tóth, Kolenčík, Hučko (68. Ďubašák), Morvay, R.Tóth, Sedmák (68. Laca), Vizvári, Jurčík. Tréner J. Škreňo.

MFK: Gažo – Holba, Bokor (55. Pupiš), Harušťák, Belák (68. Marušinec), Sirej, Brezina, Malovec, Kováčik, Horník, Tomanička. Tréner A. Duriš.

"17"
FK Dubnica – FKM Nové Zámky  5:0 (3:0)

Hodnotenie: Zápas sme odohrali na kvalitnom teréne čo sa odzrkadlilo na dobrom výkone celého mužstva. Hráči hrali s chuťou s nasadením a po remíze mužstva Petržalky vedeli že bojujú o prvé miesto v tabuľke. Zápas sme rozhodli už do konca prvého polčasu , strelili sme tri pekné góly , strelecky sa presadili ofenzívny hráči a čo je pre mňa veľmi pozitívne je fakt , že sme najlepšie strieľajúce mužstvo súťaže. Musím znovu vyzdvihnúť prístup celého mužstva, cítim z nich pohodu, chuť trénovať, hrať zápasy a hlavne ich vyhrávať. Ostáva nám odohrať ešte jedno súťažné stretnutie ,na ktoré sa zodpovedne pripravíme a dobrým výsledkom ukončíme jesennú časť súťaže.

Góly: 5. Derka, 10. Matúš, 30. Derka, 70. Martinek, 77. Patka.

Rozhodoval Papuča, ŽK: Nagy.

FK: Miakiš – Drga (45. Mutala), Maroš Vrábel, Rešetka, Štefánek, Martin Vrábel, Martinek, Matúš, Novosad (45. Patka), Derka, Sehnoutek. Tréner J. Bútora.

FKM: Fabián (44. Siva) – Dragúň, Pécsi (60. Fodor), Ladek (70. Valovič), Hajabács, Černák, Pastorek (75. Petík), Kádar (45. Cserman), Nagy, Békešský (76. Dragúň), Čurlej. Tréner F. Janovský.

"16"
FK Slovan Duslo ŠaľaMFK Nová Dubnica  3:1 (1:1)

Hodnotenie: Zápas proti vedúcemu tímu tabuľky sme nezačali dobre, keď už v 5. minúte sme dostali gól zo štandardnej situácie po nedorozumení brankára s hráčmi. Po tomto momente sme hrali výborný futbal, presné kombinácie, dobrý pohyb. Súpera sme zatlačili a hralo sa väčšinou na polovici súpera. Zaslúženého vyrovnania sme sa dočkali po peknej kombinácii zakončenej Slivkom. Celý prvý polčas sme mali prevahu a vyjadrujem veľkú spokojnosť s prvým polčasom. Po zmene strán však prišiel na našej strane nepochopiteľný hlavne psychický výpadok. Domáci diváci začali našich hráčov provokovať, prispeli k tomu aj zlá verdikty rozhodcu v náš neprospech a druhý polčas sme sa viac hádali so všetkými ako hrali. Súper dal dva góle s priamych kopov, naše strely ostali nevyužité a tak sme prehrali. Prvý polčas sme odohrali vynikajúco, druhý polčas bola ukážka našej slabej psychickej vyspelosti, keď sme sa nechali jednoducho vyprovokovať. Súper si nevypracoval za celý zápas žiadnu šancu, tri góle sme dostali z priamych kopov (aj nesprávne odpískaných). Pri pohľade na predvedenú hru sme si nezaslúžili prehrať. Avšak sme sa nechali veľmi jednoducho rozhodiť okolnosťami, a to sa nesmie stávať. Mužstvo ukazuje progres avšak stále sú badateľné nové veci, ktoré treba odstraňovať.

Góly: 5. Skalický, 55. Malárik, 68. Oláh 12. Slivka.

Rozhodoval Debnár, ŽK: Marienka, Drobena
Gyokeres.

FK: Petrovič – Skalický, Malárik (68. Štóder), Straňák (70. Petránik), Telkesi, Takács, Oláh, Melicher, Chrípala, Kučera (70. Hataš), Gyokeres (64. Faltinovič). Tréner N. Keszely.

MFK: Marienka – Sepahyar, Číž, Slivka (69. Cingel), Olešňan, Štiblárik, Pecuš (74. Ježík), Matejka, Cyprian, Mikoláš, Hadzima (71. Sokolík). Tréner M. Štiffel.

"15"
FK Dubnica
FC Baník Prievidza  1:0 (1:0)

Hodnotenie: Dnes sa hralo na mimoriadne ťažkom, premočenom, rozbahnenom teréne. Hostia sa prezentovali futbalovým prejavom, dobre kombinovali, vypracovali si dve čisté šance.
My sme sa skôr bránili, ale okrem gólu sme si vypracovali tri gólové príležitosti. Chlapci siahli na dno svojich fyzických síl, zápas oddreli a za to ich chválim.

Góly: 13. Kukučka.

Rozhodoval Cabaj, ŽK: Kukučka
Delunas.

FK: Telička – Gellér, Barták, Kukučka, Hadzima, Jambrich, Dobias, Kuzma, Kramlík, Gálik, Vozňák. Tréner M. Spurný.

FC: Ivaška – Kupec, Konečný, Delunas, Farkaš, Málik (56. Medlík), Procháska, Oller, Ilčík (48. Toma), Sabo, Gramblička (36. Vrajko). Tréner M. Mečiar.

"14"
FKS Nemšová
FK Dubnica  3:1 (3:0)

Hodnotenie: V I. polčase nemám čo hodnotiť, chlapci na ihrisku stáli a nechali si streliť tri góly bez odporu. V II. polčase sa situácia zmenila, chlapci začali trochu viac behať, dali sme gól a zahodili sme ďalšie šance – zlým  riešením. Sklamaný som z prístupu hráčov, chýba nám konkurencia.

Góly: 8. Húdek, 24. Mitáš, 25. Húdek 39. Asani.

Rozhodoval Majcher.

FKS: Vavrúš (36. Amrich) – Štefánek, Húdek, Gabriš, Ondrišák, Svedek, Húdek, Mojto, Juriga, Mitáš, Mutňanský (36. Ziman). Tréner P. Straka.

FK: Plešivčák – Kunda, Hora, Kobezda, Duvač, Bičan, Garyani, Šubert, Cyprian, Hudák, Asani. Tréner L. Zápotoka.

"13"
FK Dubnica
FC Baník Prievidza  0:2 (0:2)

Hodnotenie: Objektívne  treba priznať, že víťazstvo súpera bolo úplne zaslúžené. Potvrdil svoje postavenie v tabuľke, lepšie sa vysporiadal z náročným terénom, presnejšie kombinoval. Chceli sme hrať otvorene,  útočne , čo sa nám nedarilo. Boli sme väčšinou pod tlakom, podržal nás brankár. Ani on však nedokázal zabrániť dvom gólovým strelám. Nám sa sporadicky  podarilo ohroziť súperovu bránku, aj keď gólová príležitosť  Tepličku  za stavu 0:0  mohla zdramatizovať priebeh zápasu. Príležitosti  Púčeka a Šimka dokázala obrana súpera zblokovať. Druhý  polčas pokračovala  herná prevaha súpera a len jeho nepresnosť v zakončení,  spolu s obetavosťou našich hráčov, zabránila v zmene skóre. Oceňujem, že sme sa nezlomili, hrali až do  konca a dokázali stupňovať  náš herný výkon.

Góly: 13. Pastierik, 27. Málek.

Rozhodoval Hromádka.

FK: Kováč – Bednár, Červeň, Jankech, Brunner, Púček, Teplička, T.Šimko, Vrábel, Václav, Jacko, Langer. Tréner Ľ. Horňák.

FC: Balciar – Kňaze, Mažár, Mäsiar, Krasko, Argyusi, Haľama, Pastierik, Oršula, Haronik, Pieš, L.Michaleje, Málek, S.Michaleje.. Tréner P. Argyusi.

"12"
FKS Nemšová
FK Dubnica  7:0 (4:0)

Hodnotenie: Na zápas v Nemšovej sme nastúpili v kombinovanej zostave, ktorú tvorili 4 hráči r.2006, 7 hráči r.2007 a 2 hráči r.2008. Súperovi hráči boli o 2-3 roky starší, fyzicky lepší, rýchlejší, futbalovejší a dominovali vo všetkých herných činnostiach. To sa odzrkadlilo na konečnom výsledku 7:0, ktorý bol z môjho pohľadu ešte prijateľný. Počas celého zápasu sme boli pod neustálym tlakom, keďže sa hralo len na našej polovici. Chlapcom som dával pokyny, aby aj napriek zdatnejšiemu súperovi neprestávali hrať futbal, neadresne a bezhlavo neodkopávali loptu a snažili sa hrať 1:1. Aj keď sme prehrali, chlapcov musím pochváliť za bojovný výkon. Z mužstva domácich ma zaujali hráči Zubo, Sulety, Mičko.

Góly: 10. Vittek, 15. Zubo, 23. Mičko, 28. Straka, 33. Horňák, 57. Zubo, 58. Vittek.

Rozhodoval Ďurčo.

FKS: Galko – Straka, Zubo, Korienek, Mitáš, Horňák, Mičko, R.Prchlík, T.Prchlík, Sulety, Sabadka, Vittek, Hrnčiarik, Marek. Tréner P. Straka.

FK: Tran Van – Václav, Berky, Kalina, Milčík, Hornák, Jurášek, Duvač, Tomanica, L.Šimko, Velacek, Behan, Kopilec, Bagin. Tréner M. Ranuša.