Koniec v 4.kole Slovnaft CUP-u + výsledky 4.kola

FK Dubnica – MFK Tatran L. Mikuláš 1:2 (1:0)

Hodnotenie: V prvom polčase sa hral taktický futbal, súperi si dávali na seba pozor a šancí bolo minimum. O to viac zaujali herecké výkony hostí, ktorí po každom kontakte padali s bolestivými výkrikmi. V 23. min Cisár ohrozil Šavola z ťažkého uhla a o dve minúty po rýchlej akcii Horecký trestuhodne prestrelil. Po ďalekom vybehnutí Hodála Papajov lob zo 40 metrov skončil nad. V 31. min sa k lopte dostal Jakúbek a prekonal Šavola – 1:0. Domáca obrana nestála na pevných nohách, čo takmer v 39. min potrestal Kucharčík, no Hodál reflexívne zasiahol. Po prestávke domáceho gólmana prekvapil z ťažkého uhla Papaj – 1:1. Kotora v 52. min krížnou strelou tesne minul zadnú žrď a v 56. min netrafil gólovú prihrávku na päťke. Z protiútoku Jakúbekovu strelu brankár vytlačil na roh. O päť minút po rohu najvyššie vyskočil Kucharčík a hlavou k žrdi dal na 1:2. V 69. min Horeckého priamy kop od autovej čiary nikým netečovaný skončil tesne vedľa a v 79. min pálil z 25 m nebezpečne ale mimo Poremba. Hostia v závere viac políhavali na trávniku a postupový výsledok bez problémov udržali.

Góly: 31. Jakúbek – 49. Papaj, 62. Kucharčík.

Rozhodoval Nemček, ŽK: Hodál, Cisár, Švec, Vaško, 550 divákov.

DUBNICA: Hodál – Václav, Častulín, R. Štefánek, Cisár, Jakúbek, Suchý (66. Knižka), Švec, Janco, Horecký (80. Levai), Filo (55. Vaško).

L. MIKULÁŠ: Šavol – Očenáš , Papaj (65. Otruba), Janec, Andrič (76. Poremba), Thomka (59. Staš), Laco, Lišivka, Kotora, Kucharčík, Ondrek.

Zdroj: mypovazska.sme.sk