Výsledky 5.10.-6.10.2019

"A"
MFK Dukla Banská Bystrica – FK Dubnica nad Váhom  3:3 (1:1)
Góly: 44. a 57. Laksik, 54. Prikryl – 16. a 83. Vujoševič, 79. Kuzma.
ŽK: Willwéber, Migaľa - Janco, Kuzma, Vujoševič, Pleva.
Rozhodoval: Kozák, 1324 divákov.
                      

Úvodné pokusy Knižku a Laksíka boli propagačné, no v 16. min po priamom kope Václava poslal Kuzma loptu do päťky a Vujoševič otvoril skóre. Laksíkov gól hlavou v 20. min neplatil pre faul. Digaňa si poradil s tvrdými strelami Dolného a Polievku a v 29. min nekrytý Vujoševič hlavičkoval vedľa. Priamy kop polievku v 35. min minul bránu o centimetre a v 42. min poslal loptu tesne nad aj Janco. Po rohu v 44. min hlavičkoval Gaško do žrde a Laksík napálil loptu pod brvno – 1:1. V 54. min Dolný minul na päťke Polievkovu prihrávku, no z následného rohu Prikryl hlavou dal na 2:1. O štyri minúty Dolného prihrávku nezachytil Švec a Laksík popod Digaňu prepasíroval loptu do siete – 3:1.V 61. min zabudnutý Vaščák zblízka netrafil bránu. Čurik po úniku v 70. min pálil vysoko nad, ale v 79. min Vaculíkov center poslal hlavou do siete Kuzma – 3:2. Starší o minútu zdiaľky pálil iba tesne vedľa a v 81. min Vujoševičovom prieniku Dávidik vystrelil tesne nad. V 83. min Näta neudržal Václavov center, Kuzma trafil obrancu a po Dávidovom nákope Vujoševič nádhernou rybičkou poslal loptu do siete – 3:3. Starší v 86. min v páde netrafil prázdnu bránu.

                
MFK: Nôta – Gaško, Vaščak, Laksik, Dolný (77. Starší), Snitka, Polievka, Prikryl, Migaľa, Savič, Willwéber. Tréner S.Varga.
FK: Digaňa – Štefánek, Václav, Knižka (77. Hundák), Janco (58. Dávidík), Čurik (72. Levai), Vujoševič, Kuzma, Vaculík, Pleva, Švec. Tréner P.Gergely.


"U19"
ŠK 1923 Gabčíkovo – FK Dubnica nad Váhom  0:3 (0:1)
Góly: 44. Vrábel, 64. Cyprian, 86. Fabuš.
Rozhodoval: Mlinkovics, 80 divákov.
                              
Napriek jasnej prevahe a množstvu gólových príležitostí sme sa ujali vedenia až na konci prvého polčasu. V druhom dejstve sme potrebovali pridať gólovú poistku, no tá opäť prišla až v záverečnej 20-minútovke, kedy sme sa definitívne upokojili a zápas doviedli do úspešného konca. Z celkového pohľadu sme jasne dominovali, no mrzí nás veľké množstvo nevyužitých šancí a tým pádom aj celková efektivita ofenzívnych hráčov.

              
FK: Hodál – Drga, Vrábel, Rešetka, Matejka, Ondrášek, Martinek (77. Ambrož), Matúš, Cyprian (75. Slivka), Dubnyk (82. Fabuš), Štiblárik (75. Hadzima). Tréner M.Kijačik.


"U17"
ŠK 1923 Gabčíkovo – FK Dubnica nad Váhom  2:8 (0:4)
Góly: 51.,79. Csomor – 10.,49. Štefanec, 20.,37.,48. a 54. Kramlík, 27. Kubiš, 71. Miakiš.
ŽK: Dobias.
Rozhodoval: Mogyorósi, 30 divákov.
                                                             
FK: Kováčik (55. Igaz) – Palček, Hanták, Čapák, Kukučka, Jambrich (55. Beňo), Dobias (50. Hadzima), Javor, Kramlík (55. Miakiš), Kubiš (50. Mach), Štefanec. Tréner J.Bútora.

"U15"
FKM Karlova Ves Bratislava – FK Dubnica nad Váhom  3:0 (3:0)
Góly: 13. Vlčák, 22. Zboja, 24. Zicháček.
Rozhodoval: Krčová, 20 divákov.
         
4 zápas po sebe sme prehrali jedným polčasom. V prvom polčase si súper vypracoval veľa gólových príležitostí, my sme boli nedôrazní, všade neskoro a robili sme primitívne chyby. V útočnej fáze hry sme so nedokázali prihrať dva krát po sebe a prakticky sme neohrozili súperovho brankára. Druhý polčas nastúpila úplne iná Dubnica. Hráči začali napádať súpera už na ich polovici, chodili tvrdo a agresívne do súbojov, z čoho pramenili aj gólové šance ktoré ostali žiaľ nevyužité.  

                             
FK: Szabo – Janík, Báchorík, Vrábel, Markovský (57. Garyani), Švajdleník, Miščík, Šubert (41. Bulko), Galko (66. Gago), Polčák (70. Kováč), Strempek. Tréner M.Dzurilla.


"U14"
FKM Karlova Ves Bratislava – FK Dubnica nad Váhom  2:1 (2:0)
Góly: 13. Elezi, 28. Viecha – 44. Púček.
Rozhodoval: Farkaš, 35 divákov.

               
Dnes sme rýchlo prehrávali 2:0, keď sme na dvoch hráčov nestačili bežecky. Potom sme sa herne prebrali a začali sme kombinačne domácich prehrávať, vypracovali sme si dve výborné šance, ale z prvej sme netrafili bránku a v druhej zasa brankára domácich. V úvode druhého polčasu nás podržal brankár, keď chytil čistú šancu a pritom sa zranil tak, že ho odviezla sanitka. Znížili sme zo štandardnej situácie, mali sme aj ďalšie, ale žiaľ dnes sme to zle kopali a aj zle sme nabiehali. Herne to dnes bolo v poriadku, len škoda, že si necháme streliť góly a svoje šance nepremeníme.

                          
FK: Grumblák (39. Kučera) – Habánik (36. Hnaníček), Gališ, Červeň, Bednár, Brunner, Tvrdoň, Mičko (65. Hornák), Teplička (36. Púček), Miakiš, Šimko. Tréner M.Spurný.


"U13"
FK Dubnica nad Váhom – FKM Karlova Ves Bratislava  0:6 (0:3)
Góly: 3. Kotúček, Tóth, Varga.
                                              
V ďalšom zápase sezóny sme hostili Karlovu Ves. Už takmer tradične sme inkasovali rýchly gól na začiatku zápasu. A dokonca polčasu ešte dva ďalšie. Celkovo sa nám nedarí kombinácia na súperovej polovici a nedokážeme si vypracovať gólové šance a keď sa už dostaneme na dostrel nikto z hráčov nevezme zodpovednosť na seba. Objektívne musíme skonštatovať, že viacero našich hráčov jednoducho nestíha. Pripísali sme si ďalšiu vysokú prehru, už 5 v poradí. Mužstvo ako celok má pred sebou veľa roboty.  

                                
FK: Lackovič – Hvolka, Kramlíková, Turza, Fraňo, Korienek, Lobotka, Václav, Kameništiak, Kopilec, Pagáč, Milčík, Bagin, Chlebana. Tréner P.Vozár.