Výsledky 19.10.-20.10.2019

"A"
FK Dubnica nad Váhom – FC Petržalka  3:2 (0:1)
Góly: 47. Dávidík, 74. Vujoševič, 82. Vaculík - 4. Švec (vl), 79. Čerňanský.
ŽK: Janco, Švec, Václav – Kosorín, Nagy. ČK: 49. Kolčák (držanie súpera vo vyloženej golovej situacii), 88. Kosorin (po 2. ŽK).
Rozhodoval: Sedlák, 650 divákov.
                  

V 4. min napálil loptu pred bránu Kosorín a Švec si ju nešťastne zrazil do vlastnej siete – 0:1. Dubnica sa potom snažila, no z množstva rohov nič nevyťažila. Až v 25. min po prieniku Václav pálil tesne nad a v 31. min hlavičkoval Kuzma zblízka vedľa. V 40. min Digaňa musle zasahovať po Turčákovej strele. V 47. min po Jancovom vysunutí Dávidikovu strelu Kamenár vyrazil a jeho ďalšiu hlavičku si Kolčák nohou zrazil do vlastnej brány – 1:1. O minútu Kolčák fauloval unikajúceho Levaia ako posledný hráč a dostal červenú kartu. Václav z priameho kopu v 52. min trafil iba bočnú sieť a Kuzma v 60. min z päťky prestrelil bránu. V 70. min Digaňa zmaril pohotovo Piroskovu šancu a v 72. min nohou reflexívne vykopol Turčákovu strelu. Dávidík v 73. min hlavičkoval po Knižkovom centri vedľa, ale o min útu dlhým pasom vysunul Vujoševiča, ktorý po minúte na ihrisku vyhral hlavičkový súboj s Kamenárom na hranici šestnástky a hlavičkou poslal loptu do prázdnej brány – 2:1. V 79. min po Almásiho prieniku Čerňanský nenápadnou strelou k žrdi vyrovnal na 2:2. V 82. min po Kuzmovej prihrávke Vaculík po zemi z hranice šestnástky vrátil Dubnici vedenie – 3:2. Kamenár v 84. min vykopol nohou Jancovu strelu. Kosorín po faule na Dávidíka v 87. min dostal druhú žltú kartu a aj červenú kartu a domáci už dôležitú výhru udržali.

                            
FK: Digaňa – Václav, Knižka, Švec, Pleva, Vaculík, Kuzma, Čurik (46. Dávidík), Janco (89. Hundák), Levai (73. Vujoševič), Petro. Tréner P.Gergely.
FC: Kamenár – Kosorin, Kolčák, Nemec, Horník (86. Gašparovič), T. Nagy, Szöcs, Turčák, Čerňanský, Piroska, Almási. Tréner J.Dojčan
.


"U19"
FKM Karlova Ves Bratislava – FK Dubnica nad Váhom  2:4 (1:3)
Góly: 3. Derka, 13. Cpyrian, 20.,72. Dubnyk.
Rozhodoval: Lauer, 50 divákov.
                       
Základom víťazstva bol výborný vstup do zápasu, keď sme v 22.minúte vyhrávali 3:0. Napriek prevahe a ďalším šanciam sme si nechali ku koncu polčasu streliť zbytočný kontaktný gól, čím sa súper trochu priblížil.
V druhom polčase sme pozahadzovali nejaké šance a keď sa súper dostal na rozdiel jedného gólu bolo potrebné opäť prepnúť na vyššie obrátky. Našťastie sa nám to podarilo, odskočili sme na rozdiel dvoch góloch a zápas si odkontrolovali do víťazného konca.

                   
FK: Hodál – Matejka (85. Ambrož), Vrábel, Rešetka (73. Hadzima), Drga, Ondrášek, Martinek, Matúš (85. Slivka), Derka, Dubnyk (85. Fabuš), Cyprian (60. Novosad). Tréner M.Kijačik.


"U17"
FKM Karlova Ves Bratislava – FK Dubnica nad Váhom  0:4 (0:3)
Góly: 13. Kramlík, 27.,40. Štefanec, 47. Dobias.
ŽK: Jambrich, Miakiš. ČK: Kukučka. 
Rozhodoval: Sabela, 50 divákov.
                                       
FK: Igaz – Palček, Hanták, Čapák, Kukučka, Jambrich (51. Beňo), Dobias (56. Hadzima), Javor (51. Miakiš), Kramlík, Kubiš (66. Mach), Štefanec (66. Teplička). Tréner J.Bútora.

"U15"
MFK Skalica – FK Dubnica nad Váhom  5:2 (2:1)
Góly: 16. Polčák, 69. Galko.
ŽK: Polčák.
Rozhodoval: Patka, 30 divákov.  
                       
Opäť sme odohrali veľmi slušný zápas, ale žiaľ bez bodového zisku. Prvý gól sme inkasovali v 11´ po priamom kope súpera, kde Szabo vyrazil loptu pred seba a nikto z našich hráčov nedobiehal na odrazenú loptu. V 15´ po výbornej kolmej prihrávke Polčáka za obranu súpera Galko bol faulovaný v pokutovom území a Polčák premenil pokutový kop. Súper pridal druhý gól po finálnej prihrávke z kraja. Celý prvý polčas sa odohrali medzi pokutovými územiami, bez väčších šancí na jednej/ druhej strane. V druhom polčase Skalica pridala tretí gól po rohovom kope, kde nekrytý hráč hlavou dal na 3:1. 10´ pred koncom zápasu Galko znížil na 3:2 z priameho kopu. Išli sme do vabanku a súper nám pridal ešte dva góly. Hráči sa každým jedným zápasom zlepšujú a predvádzajú čoraz lepšie výkony.

                 
FK: Szabo (70. Sochuľák) – Janík, Báchorík, Vrábel, Strempek, Švajdleník, Václav (60. Gago), Šubert, Galko, Polčák (65. Kováč), Bagín (41. Garyani). Tréner M.Dzurilla.


"U14"
MFK Skalica – FK Dubnica nad Váhom  1:2 (0:0)
Gól: 60. Tvrdoň, 67. Miakiš.
Rozhodoval: Šefčík, 35 divákov.
                        
Dnes to bol herne náš najslabší výkon, bez pohybu, nasadenia, šancí. Vyhrali sme nezaslúžene.

            
FK: Grumblák – Habánik (67. Hnaníček), Gališ, Červeň, Bednár, Brunner, Tvrdoň (69. Velacek), Púček, Jacko (36. Mičko), Miakiš (67. Jankech), Teplička (53. Hornák). Tréner M.Spurný.


"U13"
FK Dubnica nad Váhom – MFK Skalica  2:3 (1:1)
Gól: Kramlíková, Kameništiak.
                                 
V ďalšom zápase sezóny sme hostili Skalicu. Keďže išlo o súpera z konca tabuľky okrem výkonu sme chceli potešiť aj výsledkom. Zápas sme nezačali ideálne, napriek tomu sme sa dostali do vedenia po premenenom pokutovom kope Kramlíkovou. Súper o chvíľu na to, ale vyrovnal po našej chybe v obrane. Do konca polčasu sme sa nedostali do tempa, na našu hru sa miestami nedalo pozerať, keď sme si nevedeli dať tri súvislé prihrávky. V druhom polčase bol súper lepší a my sme hrou vyslovene sklamali. Po súperovom góle z rohového kopu na 1:2, sme síce dokázali vyrovnať, keď sa presadil prvý krát v sezóne Kameništiak po dôraze v 16ke, ale hneď v zapätí sme inkasovali tretí rozhodujúci gól strelou z veľkej diaľky a bolo po zápase. Z výsledku a hlavne z predvedeného výkonu hráčov sme veľmi sklamaní.

                      
FK: Muťnanský – Kopilec, Hvolka, Fraňo, Milčík, Kameništiak, Václav, Turza, Lobotka, Korienek, Kramlíková, Podskoč, Chlebana, Záhon. Tréner P.Vozár.