Výsledky 1.5.2018

"A"
FK Dubnica - FK Slovan Duslo Šaľa 6:0 (3:0)
        
Hodnotenie: 
Favorit nenechal nikoho na pochybách, že ide za ďalšou výhrou. Legionár Vujoševič už v 12. min premenil jedenástku a o sedem minút sa tešil z druhého gólu. Hostia sa nevedeli vysporiadať s hrou domácich a v 30. min inkasovali z ďalšej jedenástky, ktorú premenil Jakúbek. Aj po prestávke líder dominoval a v 66. min po peknej prihrávke Suchého skóroval Janco. O minútu už bolo 5:0, keď sa zblízka nemýlil Čurik. Vysokú výhru Dubnice uzavrel v poslednej minúte Vujoševič, autor hetriku.

         
Góly:
12.,19.,90. Vujosević (Prvý z 11m), 30. Jakúbek (11 m), 66. Janco, 67. Čurík.
        

FK: Digaňa - Pagáč (58. Častulín), Jakúbek (72. Zahranychnyy), Václav, Štefánek, Suchý, Vujosević, Janco (72. Buček), Beňo, Čurík, Horecký. Tréner P. Jakuš.


"19"
FK Dubnica - FC Petržalka akadémia 3:1 (0:0)
      

Hodnotenie: V prvom polčase sa hral obojstranne zaujímavý tempo futbal, kedy sme si my vypracovali 3-4 čisté gólové príležitosti a súper jednu možno dve dobré príležitosti na strelenie gólu. Zlyhali sme v koncovke, no v poli sme boli o niečo aktívnejší a nebezpečnejší ako súper.
V druhom polčase sme vstúpili do zápasu o niečo lepšie a výsledkom našej aktivity bol krásny gól K. Bartoša. Súperovi sa však podarilo vyrovnať z ojedinelej akcie v druhom polčase a 30 minút pred koncom sme boli tam kde na začiatku. Našťastie sme sa v poslednej 15-minútovke opäť vypäli k zvýšenej aktivite najmä v okolí súperovej 16-ky a napokon sa nám podarilo streliť dva góly, ktoré boli odmenou za kvalitný celozápasový výkon. Myslím si, že sme si zápas zaslúžili vyhrať, no treba vyzdvihnúť aj kvalitnú hru súpera, ktorý prispel k veľmi dobrej úrovni zápasu.  
     

Góly: 50. K.Bartoš, 76. Ambrož (11 m), 88. Klemens.
    

FK: Vrtík - Ambrož, Bičan, Hegyi, Nomilner, Knižka, Gašpar (81. Meliš), Svatík (68. Kutiš), Klemens (89. Čačko), K.Bartoš (89. Kučerka), Oravec (61. Levai). Tréner M. Kijačik.


"18"
MFK Nová Dubnica - TJ Horné Saliby 
        
Odložený zápas.

"17"
FK Dubnica - FC Petržalka akadémia 3:2 (2:1)
       

Hodnotenie: Zápas medzi prvým a druhým mužstvom tabuľky naplnil očakávanie po všetkých stránkach. Hralo sa vo vysokom tempe , mužstvá si vytvorili množstvo gólových príležitostí a v závere sa priklonilo šťastie na našu stranu keď sme v poslednej minúte strelili víťazný gól. V prvom polčase sme vytvorili tlak na súpera dominovali sme v strede ihriska len škoda že sme nestrelili viacej gólov. V druhom polčase sa hra vyrovnala, súper strelil vyrovnávajúci gól a oba mužstvá bojovali až do poslednej minúty stretnutia. Nám sa podarilo streliť gól a myslím si že sme zaslúžene zvíťazili a tým sa dostali do čela tabuľky. Do konca súťaže ostáva ešte 9 kôl a urobíme všetko pre to aby sme si udržali prvú pozíciu až do konca súťaže. Všetkým hráčom patrí veľká vďaka za predvedený výkon.
       

Góly: 26. Sehnoutek, 39. Matúš, 80. Rešetka.
     

FK: Hodál - Drga, Štefánek, Kusovský, Novosad (79. Patka), Martin Vrábel, Martinek (67. Rešetka), Matúš, Maroš Vrábel, Derka, Sehnoutek. Tréner J. Bútora.


"16"
MFK Nová Dubnica - TJ Horné Saliby 

        

Odložený zápas.

"15"
FK Dubnica - MŠK Považská Bystrica 4:0 (3:0)

       
Hodnotenie: Hralo sa za veľkej horúčavy, tempo bolo v prvom polčase solídne. Po treťom našom góle hostia rezignovali a už sa iba dohrávalo. V II. polčase nám hostia kládli minimálny odpor, ale predbiehali sme sa v zahadzovaní šancí.     
      
Góly: 5. Machara, 14. Machara, 28. Štefanec, 68. Svečula.
       

FK: Haško - Podkopčan, Suchý, Kramlík, Kukučka, Gálik (52. Jambrich), Štefanec (45. Kuzma), Barták (36. Teplička), Svečula, Machara, Suchý. Tréner M. Spurný.
"13"

FK Dubnica - MŠK Považská Bystrica 8:1 (3:0)
             

Hodnotenie: Vyšiel nám úvod zápasu, keď sme sa dvomi gólmi po pekných akciách (Teplička, Šimko T.) dostali do dvojgólového vedenia. Mali sme hernú prevahu, presadzovali sme sa po stranách, dominovali v osobných súbojoch. Prestriedaním  hráčov došlo k poklesu našej hernej kvality, pribudlo veľa nepresností, tlačili sme sa cez zhustený stred súperovej obrany. Napriek tomu sme dokázali do polčasu zvýšiť náš náskok gólom Tepličku na 3:0. Zlý vstup do druhého polčasu využil súper a gólom po dorážke znížil na 3:1. Gól súpera povzbudil, herne ožil, ale vážne zdramatizovanie zápasu sme nedopustili . Naopak do hernej pohody nás vrátili tri góly strelené v rýchlom slede (Miakiš 2, Šimko T.). Súpera sme herne zlomili a rozhodli o zápase. Konečný stav stanovili gólmi bratia Šimkovci. Zápas herne vyšiel Tepličkovi  a Timurovi Šimkovi, ktorí okrem strelených sa prihrávkami podieľali aj na zvyšných góloch.
       
Góly: 4. T.Šimko, 10. Teplička, 30. Teplička, 36. T.Šimko, 38. Miakiš, 40. Miakiš, 51. L.Šimko, 60. T.Šimko.
        

FK: Szabo - Vrábel, Jankech, Gališ, Sulety, Kováč, Teplička, Púček, L.Šimko, MIkaiš, T.Šimko, Červeň, Brunner, Václav, Tomanica, Hornák. Tréner Ľ. Hornák.