Výsledky 12.10.-13.10.2019

"A"
FK Dubnica nad Váhom – FC Košice  0:1 (0:0)

Gól: 47. Pavúk.
ŽK: Václav, Vujoševič – Vancák.
Rozhodoval: Ihring, 890 divákov.
                            

V 2. min pohrozil domáci Dávidík, no hostia prebrali aktivitu a počas celého zápasu boli nebezpečnejším tímom. Liener pálil v 8. min vedľa a v 16. min Digaňa zázračne zmaril gólovú šancu Ristovského. O dve minúty kryl Pulen Dávidíkovu hlavičku zblízka, rovnako ako aj jeho ďalšiu strelu spoza šestnástky v 27. min. Prudkú strelu D. Leška z priameho kopu v 30. min Digaňa vyrazil, o päť minút Švec zdiaľky neprekonal košického brankára. V 38. min bol v šanci Pavúk, ale lopta tesne minula domácu bránu. Šok pre Dubnicu prišiel v 47. min, kedy po rohu otvoril skóre Pavúk – 0:1. Lienerova tečovaná strela v 57. min skončila rohom a v 63. min Karaš v páde prekonal Digaňu, no Vaculík odkopol loptu spred prázdnej brány. Digaňa vyrážal v 67. min priamy kop D. Leška a vzápätí chytil strelu Ristovského. Blízko k vyrovnaniu bol v 72. min Levai, no trafil iba bočnú sieť. O dve minúty Pulen chytil Vujoševičovu hlavičku a Digaňu nepekonal ani Rizie. V závere sa Dubnica snažila, no trinásty zápas sezóny nezvládla a lepšiemu súperovi podľahla.
                     
FK: Digaňa – Štefánek, Václav, Knižka (60. Hundák), Dávidík (81. Gašpar), Čurik (60. Levai), Vujoševič, Kuzma, Vaculík, Pleva, Švec. Tréner P.Gergely.
FC: Pulen – Tumma, Kis, Ristovski, Karaš (77. Bavoľár), Pavúk, Vancák, D. Leško (90. Gáll), Rizie, Liener (80. Kuc), Kavka. Tréner M.Fabuľa.

"U19"
FK Dubnica nad Váhom – FC ŠTK 1914 Šamorín  0:0 (0:0)
Rozhodoval: Janček, 70 divákov.
                   
Zápas sme nedotiahli do víťazného konca, pretože sme nepremenili ani najvyloženejšie šance, ktorých bolo v zápase 5 či 6. Treba však objektívne priznať, že stál proti nám kvalitný súper, ktorý najmä v druhom polčase prehustil svoju polovicu a hrozil z brejkov. Ťažko môžeme hráčom niečo vyčítať okrem zahodených šancí.

               
FK: Hodál – Novosad, Vrábel, Rešetka, Drga, Ondrášek, Martinek (80. Slivka), Matúš, Matejka (58. Derka), Dubnyk (80. Hadzima), Cyprian. Tréner M.Kijačik.

"U17"
FK Dubnica nad Váhom – FC ŠTK 1914 Šamorín  5:1 (4:0)
Góly: 2. Dobias, 29. Kubiš, 33. Kramlík, 37. Štefanec, 51. MIakiš – 62. Njambi.
Rozhodoval: Černej, 35 divákov.
                                              
Úvod zápasu nám vyšiel, keď už v druhej minúte sme sa dostali do vedenia gólom Dobiasa. Hrali sme aktívne, presadzovali sme sa kolmými prihrávkami a kombináciou. Herne vydarený prvý polčas sme potvrdili gólmi Štefanca, Kubiša, Kramlíka (4:0). Druhý polčas nemal z našej strany takú hernú kvalitu. Gól Miakiša (5:0) nás priveľmi uspokojil, ďalšie príležitosti sme ľahkovážne zahodili. Striedania hráčov narušili súhru mužstva. Súper to využil, príkladne bojoval do konca zápasu a upravil stav zápasu na konečných 5:1.
                                   
FK: Kováčik – Palček, Hanták, Čapák (66. Hadzima), Kukučka, Jambrich, Dobias (60. Mach), Javor (49. Beňo), Kramlík, Kubiš (66. Teplička), Štefanec (49. Miakiš). Tréner J.Bútora.

"U15"
FK Dubnica nad Váhom – FC Baník Prievidza  0:3 (0:0)
ŽK: Báchorík, Strempek.
Rozhodoval: Cabaj, 60 divákov.  
                                  
Odohrali sme náš najlepší zápas v tejto sezóne. Od prvej minúty sme hrali disciplinovane, dostupovali hráčov už pri preberaní lopty a po zisku lopty sme hrali rýchlo a presne smerom k súperovej bráne. V 20 minúte išiel sám na bránu Bulko, ale brankára súpera neprestrelil.  Zlom v zápase prišiel v 42 minúte zápasu keď nútene sme museli striedať. Prievidza začala byť ešte aktívnejšia a vypracovala si aj gólové príležitosti ktoré Szabo chytil.  V 52 minúte sme inkasovali prvý gól po našom hrubej chybe kde sme v bránkovom území neobsadili súperovho hráča. Druhý gól súper strelili po nedorozumení obrancov, kde dvaja išli do súboja s hráčom súpera, ale nikto nezobral loptu. Po druhom inkasovanom góle, sme si vypracovali veľkú gólovú príležitosť po narážačke medzi Galkom a Polčákom.

                      
FK: Szabo – Janík, Báchorík, Vrábel, Strempek, Švajdleník, Garyani (61. Bagín), Šubert (78. Markovský), Galko, Polčák, Bulko (42. Miščík). Tréner M.Dzurilla.

"U14"
FK Dubnica nad Váhom – FC Baník Prievidza  1:3 (1:1)
Gól: 16. Miakiš.
Rozhodoval: Fúrik, 40 divákov.
                                
Na túto vekovú kategóriu to bol herne veľmi slušný zápas, otvorený, útočne orientovaný s množstvom šancí na oboch stranách. Hostia vyhrali zaslúžene, dali tri góly, hráči sa viac hýbali, hrali agresívne. My čo dokážeme zahodiť už nie je na plač, ale na smiech... Chlapcom vytknem detaily a budeme pracovať ďalej.

               
FK: Kučera – Hnaníček (44. Teplička), Gališ, Červeň, Bednár, Brunner, Tvrdoň, Púček, Mičko (44. Jacko), Miakiš, T.Šimko. Tréner M.Spurný.

"U13"
FC Baník Prievidza – FK Dubnica nad Váhom  4:3 (3:1)
Góly: 23. Korienek, 58.,69. Turza.
                                    
V ďalšom zápase sezóny sme vycestovali do Prievidze. Po sérií zlých výsledkov sme urobili viaceré zmeny v zostave, ktoré sa ukázali ako prospešné. V prvom polčase sme síce inkasovali zbytočné góle, ale naopak od ďalších nás uchránil Mutňanský, ktorý chytil 3 vyložené šance. Strelecky sa prvý krát presadil Korienek. V druhom polčase sme za stavu 4:1 posunuli Turzu do stredu zálohy namiesto Hvolku a ten sa dva krát strelecky presadil z poza 16ky a upravil na konečných 4:3. Celkovo sa druhý polčas dalo na našu hru pozerať a to aj napriek tomu, že sa hralo na ťažkom teréne. Vyzdvihli by sme ešte výkon Kopilca, ktorý hral prvý krát na kraji obrany a zahral naozaj dobre. Tri strelené góly sú vzpruhou pre mužstvo do ďalších zápasov.

                
FK: Mutňanský – Hvolka, Kramlíková, Korienek, Turza, Fraňo, Lobotka, Václav, Kameništiak, Kopilec, Milčík, Chlebana, Záhon. Tréner P.Vozár.