Víkendové výsledky 27.5. - 28.5.2017

"A"
MFK Dubnica – KFC Komárno  0:0 (0:0)

Hodnotenie: V šlágri kola domáci začali bez rešpektu a už v 5. min Rožník vyrazil gólovú hlavičku Vaška. O tri minúty hosťujúci gólman štastne vyrazil Jancovu strelu a lopta prešla popred prázdnu bránu do autu. V 10. min Janco namiesto pohotového zakončenia do odkrytej brány príležitosť preváhal. Hostia sa väčšinou bránili a v 16. min nepríjemný Švecov center zachytil brankár. Po centri Horeckého v 24. min Častulínova hlavička neprešla húštinou hráčov a nikto z domácich nedokázal loptu doraziť do brány. V 34. min po úniku Janca brankár hostí zachraňoval pred Vaškom. Komárno pohrozilo až v 38. min, no Digaňa nohou vyrazil strelu Kuruca z uhla. V druhom polčase v 50. min ušiel obrane Faragó, ale Digaňa jeho tvrdú strelu vyrazil. Dubničania sa snažili, no do čistých šancí ich súper nepúšťal. V 66. min Bilykov volej iba tesne minul domácu bránu, na druhej strane nebola presná hlavička Jakúbeka. V 80. min opäť pohrozili hostia Hašom, ktorému zmaril šancu Digaňa a Kuruc mieril vedľa. Dubnica aj napriek remíze predĺžila výnimočnú jar bez prehry.

Rozhodoval Santa, ŽK: Suchy, Zahranychnyy.340 divákov.

MFK: Digaňa – Zahranychnyy, Suchý, Horecký, Janco, Jakúbek, Vaško (69. Hlatký), Čurik, Častulín, Švec (61. Václav), Štefánek. Tréner P. Jakuš.

KFC: Rožník – Szabó, Podlucký, Szénasí, Štrbák, Obert, Čtvrtníček (28. Kosťukovič), Faragó, Bilyk, Haša (90. Gonzáles), Kuruc. Tréner P. Zelenský.


"19"
MFK Dubnica – FC ViON Zlaté Moravce-Vráble  4:0 (3:0)

Hodnotenie: Výkonnosť hráčov je ako na hojdačke! Dnešný zápas výborný úvod 12´a bolo 3:0 ďalšie šance do 20´zostali nevyužité, dobre sme sa pohybovali ,veľmi dobre kombinovali cez vertikály ,častá streľba –žiaľ už bola nepresná, výborne hrala naša pravá strana Mutala a Meliš obaja sa dostávali do šancí len nepresne prihrali finálnu prihrávku..V druhom polčase nastal útlm v našej hre, chceli sme to riešiť individuálne ,čo bolo na škodu! Súper bol nebezpečný po štandardkách a mal dve –tri dobré šance na skórovanie Zuzík skvele zasiahol. Nám sa podarilo zvýšiť po dorážke Gašparom, potom sme už dohrávali ...Vo veľkom teple sme podali solídny výkon.

Góly: 1. Homola, 5. Homola, 12. Kučerka, 61. Gašpar.

Rozhodoval Bezák.

MFK: Zuzík – Holba, Meliš, Suchánek, Kučerka, Gašpar, Homola (68. Remšík), Nosický (46. Kováčik), Kutiš, Turza (60. Ondrejík), Mutala. Tréner J. Kamenčík.

FC: Kováč – Mihálik, Torok, Nehéz, Košťál, Barát, Janek, Švec (80. Hološko), Zelník, Martinec (45. Szokol), Poliak. Tréner M. Mihálik.


"17"
MFK Dubnica – FC ViON Zlaté Moravce-Vráble  3:1 (1:0)

Hodnotenie: Hneď od úvodu stretnutia sme boli aktívnejší ako súper, ale naši hráči sa v dobrých pozíciách nepresadili / Derka – vedľa, Vráblov pokus o prehodenie nevyšiel ,  Sehnoutek sa nepretlačil na center /. Súperovi hráči nás okamžite napádali, preto aj našej kombinačnej hre chýbal potrebný pokoj, ale najmä presnosť. Dohnanský nás v 36´dostal do vedenia, keď sa presadil strelou z hranice pok. územia. Úvod druhého polčasu sme opäť začali aktívnejšie, ale boli sme aj efektívni, keď sa presadil Derka po sólovom úniku. Po druhom góle sme mali 2 možnosti na zvýšenie skóre, ale Dohnanský  opakovane netrafil súperovu bránku. Naša aktivita smerom dopredu ponúkla možnosť na zníženie pre súpera, ale jeho hráči v 49´trestuhodne nepremenili. Čo nevyšlo súperovi, podarilo sa  agilnému Dohnanskému, keď pretlačil pohotovo loptu v 53´ do bránky. Za tohto stavu oba kolektívy už viac útočili ako bránili, čím vznikali možnosti na strelenie  gólov. Súper v 68´ešte znížil po chybe brankára Turzu na 3:1, našťastie to bolo z jeho strany všetko a my sme sa po dobrom výkone celého kolektívu zaslúžene tešili z víťazstva.

Góly: 36. Dohnanský, 42. Derka, 53. Dohnanský – 69. Sakáč.

Rozhodoval Matuška. ŽK: Derka, Martinek – Fazekaš.

MFK: Turza – Mutala (51. Matúš), Kusovský (64. Baláž), Dubnička, Štefánek, Vrábel, Martinek (64. Brezina), Bokor, Dohnanský, Derka, Sehnoutek. Tréner A. Duriš.

FC: Lukáč – Varga, Gahír, Čurilla, Fazekáš, Mishko, Steinbauer (53. Hrnčiar), Bielik, Sakáč, Petho, Petrík. Tréner Ľ. Rumanko.


"15"
MFK Dubnica – FK Spartak Bánovce nad Bebravou  0:0 (0:0)

Hodnotenie: Odohrali sme smolný zápas, v ktorom nám jednoducho nebolo súdené streliť gól. Počas celého zápasu sme boli jasne lepším mužstvom, vypracovali sme si 7-8 vyložených príležitostí, no buď zasiahol skvele brankár súpera alebo sme neboli dostatočne dôrazný v koncovke. Súper sa za zápas dostal iba do jednej nebezpečnej situácie ale netrafil z nej ani bránu. Teší ma, že sme aj vo štvrtom zápase v rade neinkasovali, čo svedčí o zlepšenej defenzíve, no v zápase, v ktorom si vypracujeme 8 góloviek sa proste aspoň raz musíme presadiť. Ale objektíve povedané, jediné, čo môžem chlapcom vyčítať sú nepremenené šance. Inak sme podali kvalitný výkon s množstvom pekných futbalových akcií.

Rozhodoval Ondráš.

DUBNICA: Marienka – Drobena, Rešetka, Urbanec, Slivka, Matejka, Štiblárik, Cyprian, Hadzima, Pecuš (64. Barták), Cingel (47. Sepahyar). Tréner M. Kijačik.

FK: Guniś – Kasala (56. Žikla), Fraňo, Lagin, Laššo, Sluka, Rédeky, Tretinár, Štrauch (58. Baško), Bartek, Líška. Tréner P. Kováč.


"13"
MFK Dubnica – FK Spartak Bánovce nad Bebravou  5:0 (5:0)

Hodnotenie: Dobrým vstupom do zápasu sme vzali súperovi šancu na dobrý výsledok v tomto zápase. Kobezda tentoraz v úlohe nahrávača najskôr ako cez kopirák z pravej strany prihral Jambrichovi na úvodné dva góly a následne z ľavej strany nemal po jeho prihrávke Bičan problém zvýšiť na 3:0. Dobre hrajúci Miakiš dvomi gólmi stanovil polčasový stav na 5:0.V druhom polčase sa náš gólostroj zasekol, aj keď možnosti Horu, Stefanca, Jambricha, Kobezdu si gólové zakončenie pýtali. Prispel k tomu aj obetavý výkon súpera a dobý výkon súperovho brankára. Naopak náš brankár bol bez práce a preto sa, napriek našej prevahe, polčasový výsledok už nezmenil.

Góly: Miakiš 2, Jambrich 2, Bičan.

Rozhodoval Opatovský.

DUBNICA: Cyprian – Hadzima, Golej, Vozňák, Kobezda, Dobias, Miakiš, Hora, Jambrich, Bičan, Štefanec, Gellér. Tréner Ľ. Horňák.

FC: L.Cidorík – D.Cidorík, Ragan, Kittler, Vedejová, Kolembus, Jakubík, Čuhák, Klačko, Škerdová, Martiška, Bezák, Jakub, Kováčik, Števanka, Jaroš, Gabužda, Horník. Tréner M. Halavin.