Víkendové výsledky 20.5 - 21.5.2017

"A"
MFK Dubnica – FC Baník HN Prievidza  3:0 (2:0)

Hodnotenie: Prvý polčas sa odohral väčšinou v strede ihriska bez výraznejších šancí. V 8. min sa Turančík rútil sám na Digaňu, no jeho slabú strelu domáci gólman pohodlne chytil. Dubnici sa dlho nedarili útočné akcie a tak sa skóre menilo až v 26. min, kedy sa do Švecovho centra vrhol Janco a hlavou prekonal Bohunského. V 39. min gólman hostí chytil Štefánkovu hlavičku, no v 45. min po ostreľovaní brány Janco na druhý pokus našiel medzeru medzi žrďou a brankárom – 2:0. V 55. min aktívny Janco po prieniku obranou našiel Jakúbeka, ktorý neustál súboj s obrancom. O päť minút dostal Janco loptu do behu, ale strela bez prípravy nebola presná. V 63. min neatakovaný Pekár zbytočne poslal loptu na roh, po ktorom na Horeckého center nabehol Častulín a hlavičkou dal Bohunskému jasličky – 3:0. Jancova strela v 66. min skončila rohom, z ktorého Švec zakrútil loptu do brvna a vzápätí Babašta fauloval pred bránou Štefánka. Janco mohol z jedenástky dosiahnúť hetrik, no jeho delovka sa od brvna odrazil na čiaru a do poľa. Jakúbek sa po rýchlej kombinačnej akcii v 74. min zbavil dvoch súperov, no pálil iba do brankára a v 78. min pred Filom odkopol loptu v poslednej chvíli na roh Kopál.

Góly: 26. Janco, 44. Janco, 64. Častulín.

Rozhodoval Valent, ŽK: Švec – Belanec, Babašta. 224 divákov.

MFK: Digaňa – Zahranychnyy, Suchý, Horecký (78. Hlatký), Janco, Jakúbek, Vaško (74. Filo), Čurik, Častulín, Švec, Štefánek. Tréner P. Jakuš.

FC: Bohunský – Sluka, Kozák, Pekár, Filkorn (78. Drozd), Gunda, Kopál, Turančík, Belanec (52. Kováčik), Halmeš, Babašta (72. Obžera). Tréner R. Slaný.


"19"
FK Slovan Levice MFK Dubnica  2:1 (1:0)

Hodnotenie: Hráči nepredviedli to čoho sú schopní a v dnešnom zápase vyhralo šťastnejšie družstvo bojovnosťou a z minima vyťažilo maximum zo 6 striel za celý zápas len 3 do priestoru brány a dva góly!!!! Nedoraz v obrane pri prvom po ŠSI a samotný hráč na 5ťke dorážka a druhý nepresná a hrubá prihrávka Svatíka T. v strede poľa ihneď dlhá na útočníka ..neskorá reakcia Suchánka a Ondrejíka a únik SÚ z polovice ihriska Zuzík nemal šancu 2:0..hráči chceli ,ale chýbal pokoj,rozvaha a presnosť v našom zakončení...súper prehustil stred 16 stky a v 16- stke bránil až 7-8 hráčmi,mi aj keď sme sa presadili 1:1 nedali sme gól ani z 5metrov Homola brvno,samostatné nájazdy Mutala a Meliš, Remšík slabo hlavičkoval,Kováčikov priamy kop skvele vyrazil brankár,Kutiš prestrelil bránu ...snahu nemožno hráčom uprieť,lenže hrá sa na góly a chýba nám mentálna sila tak ako to bolo v N.Zámkoch!!!Prehra mrzí dvojnásobne,pretože sme prehralim op(ť z posledným družstvom súťaže...Potešil len výkon mladých hráčov/Holba,Nosický,Mutala,Meliš a Kováčik/

Góly: 15. Páchnik, 65. Pánik – 77. Kutiš.

Rozhodoval Drobec.

FK: Gergeľ – Tóth, Hajdamár, Pálinkáš, Páchnik, Valkovič, Bajnovič, Janček, Janúrik, Meňuš, Pánik. Tréner J. Gergeľ.

MFK: Zuzík – Holba (65. Remšík), Suchánek, Ondrejík, T. Svatík, M. Svatík, Homola, Nosický (56. Meliš), Kutiš, Turza, Mutala . Tréner J. Kamenčík.


"17"
FK Slovan Levice MFK Dubnica  0:4 (0:1)

Hodnotenie: V predchádzajúcom stretnutí doma s Petržalkou sme síce nezvíťazili, ale hráči predviedli kvalitné výkony, na ktoré sme chceli nadviazať aj na pôde Levíc. Súper podstatne menej disponovaný ako naši hráči, nám dlho odolával aj preto, lebo 5-6 gól. príležitostí sme nedokázali premeniť/ 3´- Bokor do žrde, 5´-Sehnoutek sám na brankára, 7´- Derka hlavičkou do súpera, 10´- Vrábel strela do žrde, Dohnanský sám na brankára.../.Našťastie v 37´sa presadil netradičný strelec Bokor. Druhý polčas mal už iný vývoj, najmä z pohľadu skóre. V rozpätí 6´sme sa 3 krát presadili Dohnanským po strele z 12 m,  Derkovom  prieniku a strele ľavou nohou, a Dubničkovom  peknom obstrele. Ani pri tomto skóre naši hráči nepoľavili a mali snahu o navýšenie skóre. Žiaľ, ďalších 4-5 možností na gól si cestu do súperovej bránky nenašlo a aj preto zápas skončil pre súpera celkom prijateľne. Všetci hráči v stretnutí príkladne bojovali, a aj napriek nenaplnenému gólovému vyjadreniu si zaslúžia pochvalu.

Góly: 37. Bokor, 47. Dohnanský, 52. Derka, 53. Dubnička.

Rozhodoval Šima.

FK: Berkula – Pišky, Dukát, Akosi, Jámbor, Hladík, Tóth, Partl (53. Balázs), Šebo (66. Jakab), Coloň, Bielik (56. Buda). Tréner J. Gergeľ.

MFK: Miakiš – Drga (56. Baláž), Kusovský, Dubnička, Štefánek, Vrábel, Martinek (56. Mutala), Bokor, Sehnoutek, Dohnanský, Derka. Tréner A. Duriš.


"15"
ŠK 1923 Gabčíkovo MFK Dubnica  0:2 (0:1)

Hodnotenie: Proti poslednému mužstvu tabuľky sme chceli streliť rýchly gól, ktorý by nám pomohol sa upokojiť čo sa nám aj podarilo, keď sa spoza 16-ky krížnou strelou trafil Štiblárik. Boli sme jednoznačne lepší, pripravili sme si 5-6 gólových príležitostí, no do polčasu sme skórovali iba raz. V druhom polčase sme chceli súperovi odskočiť na rozdiel dvoch gólov, no trvalo nám dlhšie ako som si vedel predstaviť. Opäť sme si vypracovali 4-5 čistých príležitostí, no uspeli sme až 10 minút pred koncom keď sa na dvakrát presadil Hadzima a zápas sme už bez problémov dotiahli do víťazného konca. Podobné zápasy nie sú pre hráčov ľahké a aj preto som rád, že sme zápas zvládli a priviedli do úspešného rezultátu.

Gól: 16. Štiblárik, 58. Hadzima.

Rozhodoval Urbanovič.

ŠK: Patasi – Bábics (46. Daniš), Mészáros, Méri, Molnár, Bódis, Csicso (49. Javor), Tamás, Megyeri, Szalay, Kántor. Tréner B. Fekete.

DUBNICA: Marienka – Kukučka, Drobena, Rešetka, Urbanec, Slivka, Matejka, Štiblárik, Cyprian, Hadzima, Cingel (58. Kuzma). Tréner M. Kijačik.


"13"
ŠK 1923 Gabčíkovo MFK Dubnica  2:3 (1:3)

Hodnotenie: Aktívny vstup do zápasu priniesol naše vedenie, keď sa presnou strelou presadil Kobezda. Miesto pokračovania v hernej aktivite prišlo v našej hre poľavenie, začali sme buď nepresne kombinovať, alebo zbytočne držať loptu, nepripravené zakončenie,  prihrávky do okatých ofsajdových pozícii, slabé spätné prihrávky (zakladanie útokov súpera). Vrcholom bol vyrovnávajúci gól súpera, keď sa hráč presadil medzi štvoricou !!  našich hráčov. Čiastočné prebratie v našej hre a dva góly v rýchlom slede ( Miakiš, Hora ) znamenali naše poistenie  vedenia na 3:1. Polčasový dohovor, vytknutie chýb hráčom a povzbudenie do ďalšej hry malo opačný efekt, keď sme inkasovali z prvého útoku súpera. Aj keď sme v ďalšom priebehu boli aktívnejší, vytvárali sme si šance ( Dobias, Lacher, Asani, Kobezda ) chýbal potrebný pokoj a presnosť prevedenia. Súpera sme síce do vážnej šance na vyrovnanie skóre nepustili, ale herná nepohoda v našom mužstve bola viditeľná. Z našej strany to bol zbytočne zdramatizovaný zápas.

Góly: Fussy 2 – Kobezda, Hora, Miakiš

Rozhodoval Jančovič.

ŠK: Béhr – A.Nagy, G.Nagy, Z.Rákoczi, Domeny, Jenis, Fussy, Németh, Csóka, T.Rákozci, Klauberg . Tréner J. Csiba.

DUBNICA: Cyprian – Hudák, Golej, Vozňák, Kobezda, Hora, MIakiš, Dobias, Jambrich, Bičan, Štefanec, Gellér, Hajdina, Lacher, Asani, Plešivčák. Tréner Ľ. Horňák.