Nezabudnuteľný deň pre Maroša Čurika

FK Dubnica aj po odchode niekoľkých opôr na čele s kanonierom Vujoševićom a kapitánom Jakúbkom dokazuje, že jej odchovanci dokážu veľké veci. Po tesnom triumfe 1:0 nad Bardejovom sa nezľakli ani žilinskej rezervy, ktorá býva doma na umelej tráve veľmi silná. Dubničania dokázali triumfovať netypickým futbalovým výsledkom 2:4, pričom nemožno nepoznamenať, že tento stav svietil na svetelnej tabuli už od 30. minúty!
                 

A najpamätnejší bude tento duel zrejme pre Maroša Čurika. Čoskoro 22-ročný stredopoliar totižto dokázal nastrieľať svoj premiérový hattrick, pričom na druholigovej scéne sa pri doterajších viac než troch desiatkach štartov presadil len raz, a to v marci 2019 proti Šamorínu pri domácej remíze 1:1. Maroš Čurik otváral skóre zápasu už po necelých dvesto sekundách, v osemnástej minúte zvyšoval na 1:3 a presne po polhodine hry uzatváral skóre duelu na už spomínaných konečných 2:4.
            
Zostrih gólov Maroša Čuríka si môžete pozrieť TU.
                 
Zvyšný gól Dubnice strelil navrátilec Marek Kuzma, ktorý si môžete pozrieť na nasledovnom odkaze. Po dvoch kolách je tak klub z Považia jedným zo štyroch stopercentných tímoch, čo je pred blížiacim sa duelom proti zatiaľ bezbodovému Šamorínu fantastickou vizitkou.
         
Zdroj: futbalinak.sk