Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 MFK Dukla Banská Bystrica 17 12 2 3 40:20 38 16 11 137.69
2 FK Dubnica nad Váhom 17 12 2 3 38:22 38 15 11 132.85
3 MFK Skalica 17 11 2 4 33:18 35 14 8 137.26
4 FK Poprad 17 10 1 6 26:16 31 13 4 136.09
5 MŠK Žilina B 17 9 1 7 37:29 28 12 4 136.31
6 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 17 8 2 7 27:28 26 11 -1 134.53
7 FK Železiarne Podbrezová 17 8 1 8 25:26 25 10 -2 135.13
8 MFK Ružomberok B 17 7 1 9 23:35 22 9 -2 137.13
9 FC KOŠICE 17 5 6 6 22:18 21 8 -3 132.96
10 MŠK Púchov 17 6 3 8 21:24 21 7 0 132.9
11 Partizán Bardejov BŠK 17 6 3 8 18:21 21 6 -6 133.64
12 KFC Komárno 17 5 5 7 19:27 20 5 -7 133.38
13 FC ŠTK 1914 Šamorín 17 5 3 9 22:30 18 4 -6 132.39
14 FC Petržalka 17 5 2 10 24:33 17 3 -10 129.39
15 ŠK Slovan Bratislava futbal B 17 4 2 11 14:30 14 2 -13 134.71
16 SLAVOJ Trebišov 17 2 6 9 21:33 12 1 -9 133.3

Dominik Kolena

Pohlavie: MUŽSKÉ
Narodený: 1998
Vek: 21
Národnosť: Slovensko
REGISTRAČNÉ ČÍSLO: 1268478
Registračný preukaz: 021555801002
Platnosť preukazu od: 10.08.2018
Platnosť preukazu do: 10.08.2028
Členské poplatky od: 01.07.2019
Členské poplatky do: 30.06.2020
Číslo dresu: 1
Hmotnosť: 89kg
Výška: 191cm
Obľúbený športovec: David de Gea
Obľúbený fut. klub: Manchester United

1Dominik Kolena
Bránkar
TYP VÝCHODZÍ KLUB CIEĽOVÝ KLUB DÁTUM OD DÁTUM DO VYJADRENIE DÁTUM UKONČENIA
Prestup FK SLOVAN DUSLO ŠAĽA FK DUBNICA NAD VÁHOM 15.07.2019    
Prestup s obmedzenim FK SLOVAN DUSLO ŠAĽA ŠK TOMÁŠOV 08.03.2019 30.06.2019  
Prestup na Slovensko normálny A.C. REZZATO FK SLOVAN DUSLO ŠAĽA 10.08.2018    
Prestup do zahraničia normálny FK SENICA A.C. REZZATO 12.09.2017    
Prestup s obmedzenim FK SENICA ŠK BÁHOŇ 19.07.2017 30.06.2018 11.09.2017
Prestup FC SPARTAK TRNAVA FK SENICA 17.08.2016    
Prestup FC SPARTAK TRNAVA FK SENICA 17.08.2016    
Prestup FC NITRA FC SPARTAK TRNAVA 27.02.2014    
Hosťovanie FC NITRA ČERMÁŇSKY FK NITRA 23.08.2013 30.11.2013  
Hosťovanie FC NITRA FK SLOVAN DUSLO ŠAĽA 08.03.2013 30.06.2013  
Prestup FC SPARTAK TRNAVA FC NITRA 19.10.2012    
Hosťovanie FC SPARTAK TRNAVA FC NITRA 02.08.2012 30.06.2013 18.10.2012