Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 24 14 7 3 32:19 49 16 13 194.22
2 FK Poprad 25 14 4 7 47:34 46 15 7 199.31
3 MFK Skalica 24 13 4 7 38:24 43 14 7 191.95
4 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 25 12 5 8 46:36 41 13 5 192.33
5 FC Petržalka 25 10 7 8 33:30 37 12 -2 186.22
6 FK Dubnica nad Váhom 25 10 6 9 47:36 36 11 0 188.93
7 KFC Komárno 25 10 6 9 35:29 36 10 -3 184.74
8 MFK Dukla Banská Bystrica 25 8 10 7 37:31 34 9 -2 188.85
9 MŠK Žilina B 25 10 4 11 47:52 34 8 -2 191.91
10 Partizán Bardejov BŠK 25 8 9 8 35:39 33 7 -6 190.6
11 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 25 8 7 10 30:34 31 6 -5 199.15
12 FC ŠTK 1914 Šamorín 25 8 6 11 37:39 30 5 -9 198.56
13 1. FC TATRAN Prešov 24 7 5 12 26:27 26 4 -10 183.4
14 SLAVOJ Trebišov 24 7 5 12 20:36 26 3 -10 188.48
15 FK Inter Bratislava 25 7 4 14 32:44 25 2 -14 197.1
16 ŠK Odeva Lipany 25 6 3 16 19:51 21 1 -15 188.28

Dalibor Pleva

Pohlavie: MUŽSKÉ
Narodený: 1984
Vek: 35
Národnosť: Slovensko
REGISTRAČNÉ ČÍSLO: 1150911
Registračný preukaz: 019484301001
Platnosť preukazu od: 17.03.2018
Platnosť preukazu do: 17.03.2028
Členské poplatky od: 01.07.2018
Členské poplatky do: 30.06.2019
Prezývka: Libra
Číslo dresu: 9
Hmotnosť: 72kg
Výška: 181cm
Obľúbený športovec: Lionel Messi
Obľúbený fut. klub: FC Barcelona
Obľúbené jedlo: kuracie prsia
Obľúbená hudba/spevák: Queen
Pôsobenie: 1998-2009
Reprezentácia: SR "21"

9Dalibor Pleva
Stredopoliar
TYP VÝCHODZÍ KLUB CIEĽOVÝ KLUB DÁTUM OD DÁTUM DO VYJADRENIE DÁTUM UKONČENIA
Prestup s obmedzenim FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble FK Dubnica nad Váhom 03.08.2018 30.06.2019  
Prestup na Slovensko normálny GKS Gieksa Katowice FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 16.03.2018    
Prestup do zahraničia normálny STANZA LKS Nieciecza 19.07.2011    
Prestup MFK Dubnica nad Váhom STANZA 18.02.2010    
Hosťovanie MFK Dubnica nad Váhom STANZA 07.07.2009 31.12.2009  
Prestup FUTBAL - TTS TRENČÍN MFK Dubnica nad Váhom 01.03.2001    
Hosťovanie FUTBAL - TTS TRENČÍN MFK Dubnica nad Váhom 05.08.1999 30.06.2001 28.02.2001
Hosťovanie FUTBAL - TTS TRENČÍN AS Trenčín 01.08.1998 30.06.1999