Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 30 18 7 5 48:25 61 16 16 242.02
2 FK Poprad 30 18 4 8 52:36 58 15 13 238.4
3 MFK Skalica 30 16 5 9 47:32 53 14 8 239.1
4 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 30 15 5 10 56:41 50 13 5 238.78
5 KFC Komárno 30 13 7 10 48:38 46 12 1 232.54
6 MFK Dukla Banská Bystrica 30 12 10 8 49:35 46 11 1 238.28
7 FK Dubnica nad Váhom 30 13 6 11 55:42 45 10 0 235.63
8 FC Petržalka 30 12 9 9 41:38 45 9 0 233.02
9 MŠK Žilina B 30 12 5 13 54:59 41 8 -4 238.52
10 Partizán Bardejov BŠK 30 10 9 11 41:46 39 7 -6 239.98
11 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 30 10 8 12 38:44 38 6 -7 238.7
12 FC ŠTK 1914 Šamorín 30 10 7 13 46:48 37 5 -8 237.99
13 SLAVOJ Trebišov 30 8 6 16 24:44 30 4 -15 231.76
14 FK Inter Bratislava 30 8 5 17 37:56 29 3 -16 237.1
15 1. FC TATRAN Prešov 30 7 6 17 30:41 27 2 -18 230.85
16 ŠK Odeva Lipany 30 7 3 20 23:64 24 1 -21 234.26

Dalibor Pleva

Pohlavie: MUŽSKÉ
Narodený: 1984
Vek: 35
Národnosť: Slovensko
REGISTRAČNÉ ČÍSLO: 1150911
Registračný preukaz: 019484301001
Platnosť preukazu od: 17.03.2018
Platnosť preukazu do: 17.03.2028
Členské poplatky od: 01.07.2019
Členské poplatky do: 30.06.2020
Prezývka: Libra
Číslo dresu: 9
Hmotnosť: 72kg
Výška: 181cm
Obľúbený športovec: Lionel Messi
Obľúbený fut. klub: FC Barcelona
Obľúbené jedlo: kuracie prsia
Obľúbená hudba/spevák: Queen
Pôsobenie: 1998-2009
Reprezentácia: SR "21"

9Dalibor Pleva
Stredopoliar
TYP VÝCHODZÍ KLUB CIEĽOVÝ KLUB DÁTUM OD DÁTUM DO VYJADRENIE DÁTUM UKONČENIA
Prestup s obmedzenim FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble FK Dubnica nad Váhom 03.08.2018 30.06.2019  
Prestup na Slovensko normálny GKS Gieksa Katowice FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 16.03.2018    
Prestup do zahraničia normálny STANZA LKS Nieciecza 19.07.2011    
Prestup MFK Dubnica nad Váhom STANZA 18.02.2010    
Hosťovanie MFK Dubnica nad Váhom STANZA 07.07.2009 31.12.2009  
Prestup FUTBAL - TTS TRENČÍN MFK Dubnica nad Váhom 01.03.2001    
Hosťovanie FUTBAL - TTS TRENČÍN MFK Dubnica nad Váhom 05.08.1999 30.06.2001 28.02.2001
Hosťovanie FUTBAL - TTS TRENČÍN AS Trenčín 01.08.1998 30.06.1999