Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 29 17 7 5 45:25 58 16 13 233.82
2 FK Poprad 29 18 4 7 52:35 58 15 16 230.54
3 MFK Skalica 30 16 5 9 47:32 53 14 8 230.7
4 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 29 14 5 10 54:41 47 13 2 230.38
5 FK Dubnica nad Váhom 30 13 6 11 55:42 45 12 0 228.38
6 MFK Dukla Banská Bystrica 29 11 10 8 45:34 43 11 -2 230.15
7 KFC Komárno 29 12 7 10 46:37 43 10 1 224.94
8 FC Petržalka 29 11 9 9 40:38 42 9 -3 225.82
9 MŠK Žilina B 29 12 5 12 54:57 41 8 -1 231.12
10 Partizán Bardejov BŠK 29 10 9 10 40:44 39 7 -6 231.68
11 FC ŠTK 1914 Šamorín 29 10 7 12 46:45 37 6 -5 229.79
12 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 29 9 8 12 36:43 35 5 -7 230.4
13 SLAVOJ Trebišov 29 8 6 15 23:42 30 4 -15 226.01
14 FK Inter Bratislava 29 8 5 16 37:55 29 3 -16 228.9
15 1. FC TATRAN Prešov 29 7 6 16 29:37 27 2 -15 222.75
16 ŠK Odeva Lipany 29 6 3 20 22:64 21 1 -21 226.36

Dalibor Pleva

Pohlavie: MUŽSKÉ
Narodený: 1984
Vek: 35
Národnosť: Slovensko
REGISTRAČNÉ ČÍSLO: 1150911
Registračný preukaz: 019484301001
Platnosť preukazu od: 17.03.2018
Platnosť preukazu do: 17.03.2028
Členské poplatky od: 01.07.2018
Členské poplatky do: 30.06.2019
Prezývka: Libra
Číslo dresu: 9
Hmotnosť: 72kg
Výška: 181cm
Obľúbený športovec: Lionel Messi
Obľúbený fut. klub: FC Barcelona
Obľúbené jedlo: kuracie prsia
Obľúbená hudba/spevák: Queen
Pôsobenie: 1998-2009
Reprezentácia: SR "21"

9Dalibor Pleva
Stredopoliar
TYP VÝCHODZÍ KLUB CIEĽOVÝ KLUB DÁTUM OD DÁTUM DO VYJADRENIE DÁTUM UKONČENIA
Prestup s obmedzenim FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble FK Dubnica nad Váhom 03.08.2018 30.06.2019  
Prestup na Slovensko normálny GKS Gieksa Katowice FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 16.03.2018    
Prestup do zahraničia normálny STANZA LKS Nieciecza 19.07.2011    
Prestup MFK Dubnica nad Váhom STANZA 18.02.2010    
Hosťovanie MFK Dubnica nad Váhom STANZA 07.07.2009 31.12.2009  
Prestup FUTBAL - TTS TRENČÍN MFK Dubnica nad Váhom 01.03.2001    
Hosťovanie FUTBAL - TTS TRENČÍN MFK Dubnica nad Váhom 05.08.1999 30.06.2001 28.02.2001
Hosťovanie FUTBAL - TTS TRENČÍN AS Trenčín 01.08.1998 30.06.1999