Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK Dubnica 23 18 4 1 52:7 58 18 22 175.15
2 TJ ISKRA Borčice 23 17 3 3 58:21 54 17 21 176.8
3 ŠK LR CRYSTAL 23 16 3 4 40:18 51 16 15 178.35
4 FKM Nové Zámky 23 15 3 5 35:23 48 15 12 172.65
5 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 23 13 3 7 34:18 42 14 6 172.55
6 FC Nitra B 23 12 3 8 44:29 39 13 3 173.45
7 FC Slovan Galanta 23 10 5 8 38:29 35 12 -1 174.55
8 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 24 9 8 7 38:35 35 11 -1 175.3
9 FC Spartak Trnava B 23 11 1 11 41:29 34 10 -2 173.2
10 ŠK 1923 Gabčíkovo 23 8 6 9 35:35 30 9 -6 173.7
11 FK Slovan Duslo Šaľa 23 9 2 12 34:39 29 8 -7 169.05
12 FKS Nemšová 23 9 1 13 24:42 28 7 -2 172.05
13 MŠK Púchov 23 8 3 12 39:33 27 6 -6 172.15
14 TJ KOVO Beluša 23 6 6 11 33:42 24 5 -9 178.05
15 TJ Družstevník Veľké Ludince 24 6 5 13 29:45 23 4 -10 174.8
16 FC Baník Prievidza 23 3 3 17 18:53 12 3 -21 165.9
17 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 23 3 3 17 15:57 12 2 -21 178.8
18 MFK Topvar Topoľčany 23 4 0 19 15:67 12 1 -24 173.3

.

Milí priatelia, tréneri, kolegovia a podporovatelia Dubnického futbalu,

Tak verím, že ste prežili spolu s nami neopakovatelný zážitok a super sobotný Galavečer a okrem fotiek z eventu, ktoré sú k dispozícií na google drive, 

https://drive.google.com/open?id=1c-WJ9VWXOr8HfOpNwV2yjrNglMaLdeVT

Si môžete pripomenúť sobotný PLES Športovcov a Galavečer o najlepšieho futbalistu roka r.2017  našej futbalovej Akadémie Jozefa Jankecha a klubu FKDubnica, aj v reportáži "Galavečer futbalových nádejí" na  regionálnej TVPovažie. 

http://www.tvpovazie.sk/index.php/videoarchiv-3/na-povazi/item/13455-622018-galave%C4%8Der-futbalov%C3%BDch-n%C3%A1dej%C3%AD

Nominácie:
   U19   –  Ľuboslav Levai, Adam Nomilner, Denis Knižka
   U18   –  Šimon Bartoš, Roman Bokor, Lukáš Nosický
   U17   –  Nicolas Martinek, Martin Vrábel, Lukáš Mutala
   U16   –  Simon Drobena, Jakub Pecuš, Erik Štiblárik
   U15   –  Oliver Barták, Adam Kukučka, Martin Teplička
   U14   –  Erik Jambrich, Lukáš Dobiáš, Marek Gellér
   U13   –  Adam Kováč, Tobias Lacher, Nikolas Šubert
   U12   –  Lukáš Púček, Jakub Brunner, Tobiáš Červeň
   U11   –  Jakub Kopilec, Dominik Bagin, Tamara Kramlíková
   U10   –  Matej Dohňanský, Lukáš Mikuš, Peter Ďatko
    U9    –  Jakub Plešivčák, Matej Hagara, Tomáš Maník
    U8    –  Martin Cáhel, David Ťazim, Sebastián Floriš
    U7    –  Jakub Tlstý, Eliáš Hošťák, Nikolas Solík
Žiačky –  Magdaléna Pavlačková, Sára Staňová, Katarína Božíková
  

Vyhodnotenie:
  U19   –  Adam Nomilner
  U18     Roman Bokor
  U17   –  Nicolas Martinek
  U16   –  Erik Štiblárik
  U15   –  Adam Kukučka
  U14   –  Marek Gellér
  U13   –  Adam Kováč
  U12   –  Tobiáš Červeň
  U11   –  Dominik Bagin
  U10   –  Matej Dohňanský
   U9    –  Jakub Plešivčák
   U8    –  David Ťazim
   U7    –  Jakub Tlstý
Žiačky –  Sára Staňová