Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 KFC Komárno 4 3 1 0 10:2 10 16 4 31.25
2 MFK Skalica 4 3 1 0 9:1 10 15 1 32
3 FC Petržalka 4 3 0 1 7:4 9 14 3 30.4
4 1. FC TATRAN Prešov 4 2 1 1 8:3 7 13 -2 31.82
5 MFK Dukla Banská Bystrica 4 2 1 1 8:6 7 12 1 29.8
6 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 4 2 1 1 8:7 7 11 1 32.45
7 MŠK Žilina B 4 2 0 2 11:9 6 10 0 32.55
8 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 4 1 3 0 5:4 6 9 3 32.68
9 ŠK Odeva Lipany 4 2 0 2 3:5 6 8 0 32.25
10 SLAVOJ Trebišov 4 1 1 2 3:5 4 7 1 30.7
11 FC ŠTK 1914 Šamorín 4 1 1 2 4:8 4 6 -2 32.35
12 FK Poprad 4 1 1 2 6:11 4 5 -2 31.95
13 FK Dubnica nad Váhom 4 1 0 3 5:9 3 4 -3 31.9
14 Partizán Bardejov BŠK 3 0 2 1 6:8 2 3 -1 24.45
15 FK Inter Bratislava 3 0 1 2 3:6 1 2 -5 22.8
16 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 4 0 0 4 3:11 0 1 -6 32.55

.

Milí priatelia, tréneri, kolegovia a podporovatelia Dubnického futbalu,

Tak verím, že ste prežili spolu s nami neopakovatelný zážitok a super sobotný Galavečer a okrem fotiek z eventu, ktoré sú k dispozícií na google drive, 

https://drive.google.com/open?id=1c-WJ9VWXOr8HfOpNwV2yjrNglMaLdeVT

Si môžete pripomenúť sobotný PLES Športovcov a Galavečer o najlepšieho futbalistu roka r.2017  našej futbalovej Akadémie Jozefa Jankecha a klubu FKDubnica, aj v reportáži "Galavečer futbalových nádejí" na  regionálnej TVPovažie. 

http://www.tvpovazie.sk/index.php/videoarchiv-3/na-povazi/item/13455-622018-galave%C4%8Der-futbalov%C3%BDch-n%C3%A1dej%C3%AD

Nominácie:
   U19   –  Ľuboslav Levai, Adam Nomilner, Denis Knižka
   U18   –  Šimon Bartoš, Roman Bokor, Lukáš Nosický
   U17   –  Nicolas Martinek, Martin Vrábel, Lukáš Mutala
   U16   –  Simon Drobena, Jakub Pecuš, Erik Štiblárik
   U15   –  Oliver Barták, Adam Kukučka, Martin Teplička
   U14   –  Erik Jambrich, Lukáš Dobiáš, Marek Gellér
   U13   –  Adam Kováč, Tobias Lacher, Nikolas Šubert
   U12   –  Lukáš Púček, Jakub Brunner, Tobiáš Červeň
   U11   –  Jakub Kopilec, Dominik Bagin, Tamara Kramlíková
   U10   –  Matej Dohňanský, Lukáš Mikuš, Peter Ďatko
    U9    –  Jakub Plešivčák, Matej Hagara, Tomáš Maník
    U8    –  Martin Cáhel, David Ťazim, Sebastián Floriš
    U7    –  Jakub Tlstý, Eliáš Hošťák, Nikolas Solík
Žiačky –  Magdaléna Pavlačková, Sára Staňová, Katarína Božíková
  

Vyhodnotenie:
  U19   –  Adam Nomilner
  U18     Roman Bokor
  U17   –  Nicolas Martinek
  U16   –  Erik Štiblárik
  U15   –  Adam Kukučka
  U14   –  Marek Gellér
  U13   –  Adam Kováč
  U12   –  Tobiáš Červeň
  U11   –  Dominik Bagin
  U10   –  Matej Dohňanský
   U9    –  Jakub Plešivčák
   U8    –  David Ťazim
   U7    –  Jakub Tlstý
Žiačky –  Sára Staňová