Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 TJ ISKRA Borčice 17 13 2 2 49:16 41 18 17 128.95
2 FK Dubnica 17 12 4 1 36:6 40 17 13 128.65
3 ŠK LR CRYSTAL 17 11 3 3 31:16 36 16 9 130.05
4 FKM Nové Zámky 17 11 2 4 28:17 35 15 8 125.6
5 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 17 10 2 5 30:16 32 14 5 127.55
6 FC Spartak Trnava B 17 9 1 7 35:17 28 13 1 126.6
7 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 17 8 3 6 36:32 27 12 0 129.7
8 MŠK Púchov 17 7 3 7 28:22 24 11 0 127.55
9 ŠK 1923 Gabčíkovo 17 6 6 5 28:22 24 10 -3 126.9
10 FC Nitra B 17 7 3 7 27:24 24 9 0 128.05
11 FC Slovan Galanta 17 6 5 6 26:21 23 8 -1 129.15
12 FK Slovan Duslo Šaľa 17 7 2 8 24:30 23 7 -1 123.85
13 FKS Nemšová 17 6 0 11 17:36 18 6 -6 124.9
14 TJ KOVO Beluša 17 4 5 8 24:34 17 5 -10 130.9
15 TJ Družstevník Veľké Ludince 17 4 2 11 22:39 14 4 -10 128.05
16 FC Baník Prievidza 17 3 2 12 16:42 11 3 -13 122.15
17 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 17 2 3 12 11:38 9 2 -15 130.95
18 MFK Topvar Topoľčany 17 3 0 14 11:51 9 1 -18 126.7

.

Milí priatelia, tréneri, kolegovia a podporovatelia Dubnického futbalu,

Tak verím, že ste prežili spolu s nami neopakovatelný zážitok a super sobotný Galavečer a okrem fotiek z eventu, ktoré sú k dispozícií na google drive, 

https://drive.google.com/open?id=1c-WJ9VWXOr8HfOpNwV2yjrNglMaLdeVT

Si môžete pripomenúť sobotný PLES Športovcov a Galavečer o najlepšieho futbalistu roka r.2017  našej futbalovej Akadémie Jozefa Jankecha a klubu FKDubnica, aj v reportáži "Galavečer futbalových nádejí" na  regionálnej TVPovažie. 

http://www.tvpovazie.sk/index.php/videoarchiv-3/na-povazi/item/13455-622018-galave%C4%8Der-futbalov%C3%BDch-n%C3%A1dej%C3%AD

Nominácie:
   U19   –  Ľuboslav Levai, Adam Nomilner, Denis Knižka
   U18   –  Šimon Bartoš, Roman Bokor, Lukáš Nosický
   U17   –  Nicolas Martinek, Martin Vrábel, Lukáš Mutala
   U16   –  Simon Drobena, Jakub Pecuš, Erik Štiblárik
   U15   –  Oliver Barták, Adam Kukučka, Martin Teplička
   U14   –  Erik Jambrich, Lukáš Dobiáš, Marek Gellér
   U13   –  Adam Kováč, Tobias Lacher, Nikolas Šubert
   U12   –  Lukáš Púček, Jakub Brunner, Tobiáš Červeň
   U11   –  Jakub Kopilec, Dominik Bagin, Tamara Kramlíková
   U10   –  Matej Dohňanský, Lukáš Mikuš, Peter Ďatko
    U9    –  Jakub Plešivčák, Matej Hagara, Tomáš Maník
    U8    –  Martin Cáhel, David Ťazim, Sebastián Floriš
    U7    –  Jakub Tlstý, Eliáš Hošťák, Nikolas Solík
Žiačky –  Magdaléna Pavlačková, Sára Staňová, Katarína Božíková
  

Vyhodnotenie:
  U19   –  Adam Nomilner
  U18     Roman Bokor
  U17   –  Nicolas Martinek
  U16   –  Erik Štiblárik
  U15   –  Adam Kukučka
  U14   –  Marek Gellér
  U13   –  Adam Kováč
  U12   –  Tobiáš Červeň
  U11   –  Dominik Bagin
  U10   –  Matej Dohňanský
   U9    –  Jakub Plešivčák
   U8    –  David Ťazim
   U7    –  Jakub Tlstý
Žiačky –  Sára Staňová