Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 17 10 6 1 25:13 36 16 9 138.76
2 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 17 10 3 4 34:21 33 15 12 137.88
3 MFK Skalica 17 10 3 4 29:16 33 14 6 134.7
4 KFC Komárno 17 9 3 5 28:17 30 13 3 130.86
5 FK Poprad 17 9 3 5 37:27 30 12 0 135.78
6 FC Petržalka 17 7 5 5 23:22 26 11 2 131.42
7 MŠK Žilina B 17 7 2 8 32:37 23 10 -4 136.53
8 FK Dubnica nad Váhom 17 6 4 7 33:26 22 9 -2 133.38
9 FC ŠTK 1914 Šamorín 17 6 4 7 30:27 22 8 -5 136.51
10 FK Inter Bratislava 17 7 1 9 26:32 22 7 -5 133.6
11 MFK Dukla Banská Bystrica 17 5 5 7 20:20 20 6 -4 132.85
12 1. FC TATRAN Prešov 17 5 4 8 21:19 19 5 -5 129.42
13 ŠK Odeva Lipany 17 5 2 10 13:36 17 4 -7 132.78
14 Partizán Bardejov BŠK 17 3 7 7 23:32 16 3 -8 133.75
15 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 17 3 6 8 17:28 15 2 -12 135.92
16 SLAVOJ Trebišov 17 3 4 10 13:31 13 1 -11 135.15

.

Milí priatelia, tréneri, kolegovia a podporovatelia Dubnického futbalu,

Tak verím, že ste prežili spolu s nami neopakovatelný zážitok a super sobotný Galavečer a okrem fotiek z eventu, ktoré sú k dispozícií na google drive, 

https://drive.google.com/open?id=1c-WJ9VWXOr8HfOpNwV2yjrNglMaLdeVT

Si môžete pripomenúť sobotný PLES Športovcov a Galavečer o najlepšieho futbalistu roka r.2017  našej futbalovej Akadémie Jozefa Jankecha a klubu FKDubnica, aj v reportáži "Galavečer futbalových nádejí" na  regionálnej TVPovažie. 

http://www.tvpovazie.sk/index.php/videoarchiv-3/na-povazi/item/13455-622018-galave%C4%8Der-futbalov%C3%BDch-n%C3%A1dej%C3%AD

Nominácie:
   U19   –  Ľuboslav Levai, Adam Nomilner, Denis Knižka
   U18   –  Šimon Bartoš, Roman Bokor, Lukáš Nosický
   U17   –  Nicolas Martinek, Martin Vrábel, Lukáš Mutala
   U16   –  Simon Drobena, Jakub Pecuš, Erik Štiblárik
   U15   –  Oliver Barták, Adam Kukučka, Martin Teplička
   U14   –  Erik Jambrich, Lukáš Dobiáš, Marek Gellér
   U13   –  Adam Kováč, Tobias Lacher, Nikolas Šubert
   U12   –  Lukáš Púček, Jakub Brunner, Tobiáš Červeň
   U11   –  Jakub Kopilec, Dominik Bagin, Tamara Kramlíková
   U10   –  Matej Dohňanský, Lukáš Mikuš, Peter Ďatko
    U9    –  Jakub Plešivčák, Matej Hagara, Tomáš Maník
    U8    –  Martin Cáhel, David Ťazim, Sebastián Floriš
    U7    –  Jakub Tlstý, Eliáš Hošťák, Nikolas Solík
Žiačky –  Magdaléna Pavlačková, Sára Staňová, Katarína Božíková
  

Vyhodnotenie:
  U19   –  Adam Nomilner
  U18     Roman Bokor
  U17   –  Nicolas Martinek
  U16   –  Erik Štiblárik
  U15   –  Adam Kukučka
  U14   –  Marek Gellér
  U13   –  Adam Kováč
  U12   –  Tobiáš Červeň
  U11   –  Dominik Bagin
  U10   –  Matej Dohňanský
   U9    –  Jakub Plešivčák
   U8    –  David Ťazim
   U7    –  Jakub Tlstý
Žiačky –  Sára Staňová