Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK Dubnica 30 23 5 2 72:9 74 18 26 230
2 TJ ISKRA Borčice 30 21 4 5 73:29 67 17 22 231.1
3 FKM Nové Zámky 30 20 4 6 53:28 64 16 19 229.2
4 ŠK LR CRYSTAL 30 18 3 9 48:30 57 15 12 232.2
5 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 30 15 5 10 46:31 50 14 2 226.4
6 FC Spartak Trnava B 30 16 1 13 56:37 49 13 4 229.4
7 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 31 12 10 9 53:44 46 12 1 230.35
8 FC Nitra B 30 13 6 11 53:39 45 11 0 228.1
9 FC Slovan Galanta 30 12 8 10 48:38 44 10 -1 228.85
10 FK Slovan Duslo Šaľa 30 12 3 15 42:56 39 9 -6 221.55
11 MŠK Púchov 30 11 5 14 56:43 38 8 -7 226.6
12 TJ KOVO Beluša 30 10 8 12 47:50 38 7 -7 229.65
13 ŠK 1923 Gabčíkovo 30 10 7 13 45:44 37 6 -8 225.1
14 FKS Nemšová 30 11 3 16 36:55 36 5 -6 223.9
15 TJ Družstevník Veľké Ludince 30 10 5 15 44:55 35 4 -7 225.85
16 FC Baník Prievidza 30 6 4 20 29:66 22 3 -23 218.9
17 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 30 4 5 21 18:74 17 2 -28 230.85
18 MFK Topvar Topoľčany 31 4 0 27 24:115 12 1 -36 230.35

.

Milí priatelia, tréneri, kolegovia a podporovatelia Dubnického futbalu,

Tak verím, že ste prežili spolu s nami neopakovatelný zážitok a super sobotný Galavečer a okrem fotiek z eventu, ktoré sú k dispozícií na google drive, 

https://drive.google.com/open?id=1c-WJ9VWXOr8HfOpNwV2yjrNglMaLdeVT

Si môžete pripomenúť sobotný PLES Športovcov a Galavečer o najlepšieho futbalistu roka r.2017  našej futbalovej Akadémie Jozefa Jankecha a klubu FKDubnica, aj v reportáži "Galavečer futbalových nádejí" na  regionálnej TVPovažie. 

http://www.tvpovazie.sk/index.php/videoarchiv-3/na-povazi/item/13455-622018-galave%C4%8Der-futbalov%C3%BDch-n%C3%A1dej%C3%AD

Nominácie:
   U19   –  Ľuboslav Levai, Adam Nomilner, Denis Knižka
   U18   –  Šimon Bartoš, Roman Bokor, Lukáš Nosický
   U17   –  Nicolas Martinek, Martin Vrábel, Lukáš Mutala
   U16   –  Simon Drobena, Jakub Pecuš, Erik Štiblárik
   U15   –  Oliver Barták, Adam Kukučka, Martin Teplička
   U14   –  Erik Jambrich, Lukáš Dobiáš, Marek Gellér
   U13   –  Adam Kováč, Tobias Lacher, Nikolas Šubert
   U12   –  Lukáš Púček, Jakub Brunner, Tobiáš Červeň
   U11   –  Jakub Kopilec, Dominik Bagin, Tamara Kramlíková
   U10   –  Matej Dohňanský, Lukáš Mikuš, Peter Ďatko
    U9    –  Jakub Plešivčák, Matej Hagara, Tomáš Maník
    U8    –  Martin Cáhel, David Ťazim, Sebastián Floriš
    U7    –  Jakub Tlstý, Eliáš Hošťák, Nikolas Solík
Žiačky –  Magdaléna Pavlačková, Sára Staňová, Katarína Božíková
  

Vyhodnotenie:
  U19   –  Adam Nomilner
  U18     Roman Bokor
  U17   –  Nicolas Martinek
  U16   –  Erik Štiblárik
  U15   –  Adam Kukučka
  U14   –  Marek Gellér
  U13   –  Adam Kováč
  U12   –  Tobiáš Červeň
  U11   –  Dominik Bagin
  U10   –  Matej Dohňanský
   U9    –  Jakub Plešivčák
   U8    –  David Ťazim
   U7    –  Jakub Tlstý
Žiačky –  Sára Staňová