Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK Dubnica 34 27 5 2 83:10 86 18 35 260.6
2 TJ ISKRA Borčice 34 22 5 7 78:35 71 17 20 261.9
3 FKM Nové Zámky 34 22 5 7 58:31 71 16 20 261.2
4 ŠK LR CRYSTAL 34 21 3 10 61:33 66 15 15 264.35
5 FC Slovan Galanta 34 15 8 11 58:42 53 14 2 260.5
6 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 34 15 7 12 51:38 52 13 1 258.7
7 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 34 14 10 10 60:53 52 12 1 261.35
8 FC Spartak Trnava B 34 16 2 16 59:46 50 11 -1 260.4
9 MŠK Púchov 34 14 6 14 68:49 48 10 -3 258.2
10 FC Nitra B 34 14 6 14 57:47 48 9 -3 259.85
11 TJ Družstevník Veľké Ludince 34 14 5 15 50:57 47 8 -4 256.05
12 ŠK 1923 Gabčíkovo 34 13 7 14 55:47 46 7 -5 248.2
13 FK Slovan Duslo Šaľa 34 14 3 17 49:65 45 6 -6 253.15
14 FKS Nemšová 34 13 3 18 46:59 42 5 -9 254.7
15 TJ KOVO Beluša 34 10 8 16 50:62 38 4 -13 260.05
16 FC Baník Prievidza 34 7 4 23 36:75 25 3 -26 247.7
17 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 34 5 5 24 23:90 20 2 -31 262.1
18 MFK Topvar Topoľčany 34 4 0 30 25:128 12 1 -39 253.55

.

Milí priatelia, tréneri, kolegovia a podporovatelia Dubnického futbalu,

Tak verím, že ste prežili spolu s nami neopakovatelný zážitok a super sobotný Galavečer a okrem fotiek z eventu, ktoré sú k dispozícií na google drive, 

https://drive.google.com/open?id=1c-WJ9VWXOr8HfOpNwV2yjrNglMaLdeVT

Si môžete pripomenúť sobotný PLES Športovcov a Galavečer o najlepšieho futbalistu roka r.2017  našej futbalovej Akadémie Jozefa Jankecha a klubu FKDubnica, aj v reportáži "Galavečer futbalových nádejí" na  regionálnej TVPovažie. 

http://www.tvpovazie.sk/index.php/videoarchiv-3/na-povazi/item/13455-622018-galave%C4%8Der-futbalov%C3%BDch-n%C3%A1dej%C3%AD

Nominácie:
   U19   –  Ľuboslav Levai, Adam Nomilner, Denis Knižka
   U18   –  Šimon Bartoš, Roman Bokor, Lukáš Nosický
   U17   –  Nicolas Martinek, Martin Vrábel, Lukáš Mutala
   U16   –  Simon Drobena, Jakub Pecuš, Erik Štiblárik
   U15   –  Oliver Barták, Adam Kukučka, Martin Teplička
   U14   –  Erik Jambrich, Lukáš Dobiáš, Marek Gellér
   U13   –  Adam Kováč, Tobias Lacher, Nikolas Šubert
   U12   –  Lukáš Púček, Jakub Brunner, Tobiáš Červeň
   U11   –  Jakub Kopilec, Dominik Bagin, Tamara Kramlíková
   U10   –  Matej Dohňanský, Lukáš Mikuš, Peter Ďatko
    U9    –  Jakub Plešivčák, Matej Hagara, Tomáš Maník
    U8    –  Martin Cáhel, David Ťazim, Sebastián Floriš
    U7    –  Jakub Tlstý, Eliáš Hošťák, Nikolas Solík
Žiačky –  Magdaléna Pavlačková, Sára Staňová, Katarína Božíková
  

Vyhodnotenie:
  U19   –  Adam Nomilner
  U18     Roman Bokor
  U17   –  Nicolas Martinek
  U16   –  Erik Štiblárik
  U15   –  Adam Kukučka
  U14   –  Marek Gellér
  U13   –  Adam Kováč
  U12   –  Tobiáš Červeň
  U11   –  Dominik Bagin
  U10   –  Matej Dohňanský
   U9    –  Jakub Plešivčák
   U8    –  David Ťazim
   U7    –  Jakub Tlstý
Žiačky –  Sára Staňová