Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 MFK Skalica 9 7 1 1 21:5 22 16 7 71.85
2 KFC Komárno 9 6 2 1 17:6 20 15 5 69.71
3 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 9 5 4 0 15:8 19 14 7 73.28
4 MŠK Žilina B 9 5 1 3 21:17 16 13 1 71.75
5 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 9 5 1 3 17:15 16 12 4 72.5
6 FC Petržalka 9 4 3 2 13:9 15 11 3 70
7 FK Poprad 9 4 2 3 20:15 14 10 -1 72.95
8 FK Dubnica nad Váhom 9 4 0 5 20:18 12 9 0 71.3
9 SLAVOJ Trebišov 9 3 2 4 10:13 11 8 -1 71.4
10 1. FC TATRAN Prešov 9 3 1 5 14:12 10 7 -5 68.52
11 FK Inter Bratislava 9 3 1 5 11:18 10 6 -5 68.75
12 MFK Dukla Banská Bystrica 9 2 3 4 11:12 9 5 -3 69.79
13 ŠK Odeva Lipany 9 3 0 6 6:19 9 4 -3 70.95
14 FC ŠTK 1914 Šamorín 9 2 2 5 9:18 8 3 -7 72.75
15 Partizán Bardejov BŠK 9 1 3 5 12:21 6 2 -6 72.5
16 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 9 2 0 7 9:20 6 1 -9 71.7

.

Milí priatelia, tréneri, kolegovia a podporovatelia Dubnického futbalu,

Tak verím, že ste prežili spolu s nami neopakovatelný zážitok a super sobotný Galavečer a okrem fotiek z eventu, ktoré sú k dispozícií na google drive, 

https://drive.google.com/open?id=1c-WJ9VWXOr8HfOpNwV2yjrNglMaLdeVT

Si môžete pripomenúť sobotný PLES Športovcov a Galavečer o najlepšieho futbalistu roka r.2017  našej futbalovej Akadémie Jozefa Jankecha a klubu FKDubnica, aj v reportáži "Galavečer futbalových nádejí" na  regionálnej TVPovažie. 

http://www.tvpovazie.sk/index.php/videoarchiv-3/na-povazi/item/13455-622018-galave%C4%8Der-futbalov%C3%BDch-n%C3%A1dej%C3%AD

Nominácie:
   U19   –  Ľuboslav Levai, Adam Nomilner, Denis Knižka
   U18   –  Šimon Bartoš, Roman Bokor, Lukáš Nosický
   U17   –  Nicolas Martinek, Martin Vrábel, Lukáš Mutala
   U16   –  Simon Drobena, Jakub Pecuš, Erik Štiblárik
   U15   –  Oliver Barták, Adam Kukučka, Martin Teplička
   U14   –  Erik Jambrich, Lukáš Dobiáš, Marek Gellér
   U13   –  Adam Kováč, Tobias Lacher, Nikolas Šubert
   U12   –  Lukáš Púček, Jakub Brunner, Tobiáš Červeň
   U11   –  Jakub Kopilec, Dominik Bagin, Tamara Kramlíková
   U10   –  Matej Dohňanský, Lukáš Mikuš, Peter Ďatko
    U9    –  Jakub Plešivčák, Matej Hagara, Tomáš Maník
    U8    –  Martin Cáhel, David Ťazim, Sebastián Floriš
    U7    –  Jakub Tlstý, Eliáš Hošťák, Nikolas Solík
Žiačky –  Magdaléna Pavlačková, Sára Staňová, Katarína Božíková
  

Vyhodnotenie:
  U19   –  Adam Nomilner
  U18     Roman Bokor
  U17   –  Nicolas Martinek
  U16   –  Erik Štiblárik
  U15   –  Adam Kukučka
  U14   –  Marek Gellér
  U13   –  Adam Kováč
  U12   –  Tobiáš Červeň
  U11   –  Dominik Bagin
  U10   –  Matej Dohňanský
   U9    –  Jakub Plešivčák
   U8    –  David Ťazim
   U7    –  Jakub Tlstý
Žiačky –  Sára Staňová