Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 MFK Skalica 13 9 2 2 25:8 29 16 8 102.7
2 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 13 8 5 0 21:10 29 15 11 105.81
3 KFC Komárno 13 8 2 3 24:12 26 14 5 101.31
4 FC Petržalka 13 7 4 2 20:11 25 13 7 100.7
5 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 13 8 1 4 25:17 25 12 10 104.73
6 FK Poprad 13 6 2 5 28:23 20 11 -4 114.4
7 MŠK Žilina B 13 6 1 6 26:29 19 10 -2 103.85
8 FK Dubnica nad Váhom 13 5 2 6 28:24 17 9 -1 102
9 FK Inter Bratislava 13 5 1 7 18:24 16 8 -5 100.75
10 1. FC TATRAN Prešov 13 4 3 6 19:15 15 7 -6 98.97
11 FC ŠTK 1914 Šamorín 13 4 3 6 20:22 15 6 -6 104.45
12 MFK Dukla Banská Bystrica 13 3 4 6 14:17 13 5 -5 101.42
13 SLAVOJ Trebišov 13 3 3 7 11:24 12 4 -6 102.45
14 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 13 3 2 8 12:23 11 3 -10 103.98
15 ŠK Odeva Lipany 13 3 1 9 10:32 10 2 -8 101.5
16 Partizán Bardejov BŠK 13 1 6 6 15:25 9 1 -9 111.43

.

Milí priatelia, tréneri, kolegovia a podporovatelia Dubnického futbalu,

Tak verím, že ste prežili spolu s nami neopakovatelný zážitok a super sobotný Galavečer a okrem fotiek z eventu, ktoré sú k dispozícií na google drive, 

https://drive.google.com/open?id=1c-WJ9VWXOr8HfOpNwV2yjrNglMaLdeVT

Si môžete pripomenúť sobotný PLES Športovcov a Galavečer o najlepšieho futbalistu roka r.2017  našej futbalovej Akadémie Jozefa Jankecha a klubu FKDubnica, aj v reportáži "Galavečer futbalových nádejí" na  regionálnej TVPovažie. 

http://www.tvpovazie.sk/index.php/videoarchiv-3/na-povazi/item/13455-622018-galave%C4%8Der-futbalov%C3%BDch-n%C3%A1dej%C3%AD

Nominácie:
   U19   –  Ľuboslav Levai, Adam Nomilner, Denis Knižka
   U18   –  Šimon Bartoš, Roman Bokor, Lukáš Nosický
   U17   –  Nicolas Martinek, Martin Vrábel, Lukáš Mutala
   U16   –  Simon Drobena, Jakub Pecuš, Erik Štiblárik
   U15   –  Oliver Barták, Adam Kukučka, Martin Teplička
   U14   –  Erik Jambrich, Lukáš Dobiáš, Marek Gellér
   U13   –  Adam Kováč, Tobias Lacher, Nikolas Šubert
   U12   –  Lukáš Púček, Jakub Brunner, Tobiáš Červeň
   U11   –  Jakub Kopilec, Dominik Bagin, Tamara Kramlíková
   U10   –  Matej Dohňanský, Lukáš Mikuš, Peter Ďatko
    U9    –  Jakub Plešivčák, Matej Hagara, Tomáš Maník
    U8    –  Martin Cáhel, David Ťazim, Sebastián Floriš
    U7    –  Jakub Tlstý, Eliáš Hošťák, Nikolas Solík
Žiačky –  Magdaléna Pavlačková, Sára Staňová, Katarína Božíková
  

Vyhodnotenie:
  U19   –  Adam Nomilner
  U18     Roman Bokor
  U17   –  Nicolas Martinek
  U16   –  Erik Štiblárik
  U15   –  Adam Kukučka
  U14   –  Marek Gellér
  U13   –  Adam Kováč
  U12   –  Tobiáš Červeň
  U11   –  Dominik Bagin
  U10   –  Matej Dohňanský
   U9    –  Jakub Plešivčák
   U8    –  David Ťazim
   U7    –  Jakub Tlstý
Žiačky –  Sára Staňová