Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK Dubnica nad Váhom 9 8 0 1 23:10 24 16 9 69.45
2 MFK Dukla Banská Bystrica 9 7 0 2 23:11 21 15 3 72.89
3 FK Poprad 9 7 0 2 18:9 21 14 6 72.61
4 MFK Skalica 9 5 2 2 13:11 17 13 2 72.38
5 MŠK Žilina B 9 5 0 4 20:18 15 12 3 63.63
6 MFK Ružomberok B 9 5 0 4 17:16 15 11 3 72.65
7 FC Petržalka 9 4 1 4 17:16 13 10 -2 69.94
8 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 9 4 1 4 11:13 13 9 -2 71.33
9 FK Železiarne Podbrezová 9 4 0 5 13:13 12 8 -6 72.77
10 KFC Komárno 9 3 3 3 9:13 12 7 -3 69.23
11 MŠK Púchov 9 3 2 4 11:10 11 6 -1 62.35
12 Partizán Bardejov BŠK 9 3 2 4 11:12 11 5 -4 70.93
13 FC KOŠICE 9 1 3 5 8:12 6 4 -6 69.3
14 ŠK Slovan Bratislava futbal B 9 2 0 7 6:15 6 3 -6 72.75
15 FC ŠTK 1914 Šamorín 9 1 3 5 7:19 6 2 -3 72.24
16 SLAVOJ Trebišov 9 0 3 6 10:19 3 1 -3 71.17

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov