Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 30 18 7 5 48:25 61 16 16 242.02
2 FK Poprad 30 18 4 8 52:36 58 15 13 238.4
3 MFK Skalica 30 16 5 9 47:32 53 14 8 239.1
4 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 30 15 5 10 56:41 50 13 5 238.78
5 KFC Komárno 30 13 7 10 48:38 46 12 1 232.54
6 MFK Dukla Banská Bystrica 30 12 10 8 49:35 46 11 1 238.28
7 FK Dubnica nad Váhom 30 13 6 11 55:42 45 10 0 235.63
8 FC Petržalka 30 12 9 9 41:38 45 9 0 233.02
9 MŠK Žilina B 30 12 5 13 54:59 41 8 -4 238.52
10 Partizán Bardejov BŠK 30 10 9 11 41:46 39 7 -6 239.98
11 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 30 10 8 12 38:44 38 6 -7 238.7
12 FC ŠTK 1914 Šamorín 30 10 7 13 46:48 37 5 -8 237.99
13 SLAVOJ Trebišov 30 8 6 16 24:44 30 4 -15 231.76
14 FK Inter Bratislava 30 8 5 17 37:56 29 3 -16 237.1
15 1. FC TATRAN Prešov 30 7 6 17 30:41 27 2 -18 230.85
16 ŠK Odeva Lipany 30 7 3 20 23:64 24 1 -21 234.26

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov