Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 23 13 7 3 31:19 46 16 10 186.84
2 FK Poprad 24 14 3 7 47:34 45 15 6 183.56
3 MFK Skalica 24 13 4 7 38:24 43 14 7 183.55
4 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 23 12 4 7 42:31 40 13 7 184.83
5 KFC Komárno 24 10 6 8 34:25 36 12 0 176.49
6 FC Petržalka 23 9 7 7 29:28 34 11 1 178.32
7 FK Dubnica nad Váhom 23 9 6 8 43:32 33 10 0 180.93
8 MFK Dukla Banská Bystrica 24 8 9 7 35:29 33 9 -3 180.95
9 FC ŠTK 1914 Šamorín 24 8 6 10 37:36 30 8 -6 182.41
10 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 24 7 7 10 27:34 28 7 -8 182.65
11 MŠK Žilina B 23 8 4 11 41:51 28 6 -8 183.66
12 Partizán Bardejov BŠK 23 6 9 8 32:38 27 5 -9 182.6
13 1. FC TATRAN Prešov 23 7 5 11 26:26 26 4 -7 175.3
14 SLAVOJ Trebišov 24 7 5 12 20:36 26 3 -10 181.98
15 FK Inter Bratislava 24 7 3 14 32:44 24 2 -12 180.7
16 ŠK Odeva Lipany 23 6 3 14 18:45 21 1 -12 180.48

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov