Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 17 10 6 1 25:13 36 16 9 138.76
2 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 17 10 3 4 34:21 33 15 12 137.88
3 MFK Skalica 17 10 3 4 29:16 33 14 6 134.7
4 KFC Komárno 17 9 3 5 28:17 30 13 3 130.86
5 FK Poprad 17 9 3 5 37:27 30 12 0 135.78
6 FC Petržalka 17 7 5 5 23:22 26 11 2 131.42
7 MŠK Žilina B 17 7 2 8 32:37 23 10 -4 136.53
8 FK Dubnica nad Váhom 17 6 4 7 33:26 22 9 -2 133.38
9 FC ŠTK 1914 Šamorín 17 6 4 7 30:27 22 8 -5 136.51
10 FK Inter Bratislava 17 7 1 9 26:32 22 7 -5 133.6
11 MFK Dukla Banská Bystrica 17 5 5 7 20:20 20 6 -4 132.85
12 1. FC TATRAN Prešov 17 5 4 8 21:19 19 5 -5 129.42
13 ŠK Odeva Lipany 17 5 2 10 13:36 17 4 -7 132.78
14 Partizán Bardejov BŠK 17 3 7 7 23:32 16 3 -8 133.75
15 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 17 3 6 8 17:28 15 2 -12 135.92
16 SLAVOJ Trebišov 17 3 4 10 13:31 13 1 -11 135.15

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov