Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 TJ ISKRA Borčice 17 13 2 2 49:16 41 18 17 128.95
2 FK Dubnica 17 12 4 1 36:6 40 17 13 128.65
3 ŠK LR CRYSTAL 17 11 3 3 31:16 36 16 9 130.05
4 FKM Nové Zámky 17 11 2 4 28:17 35 15 8 125.6
5 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 17 10 2 5 30:16 32 14 5 127.55
6 FC Spartak Trnava B 17 9 1 7 35:17 28 13 1 126.6
7 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 17 8 3 6 36:32 27 12 0 129.7
8 MŠK Púchov 17 7 3 7 28:22 24 11 0 127.55
9 ŠK 1923 Gabčíkovo 17 6 6 5 28:22 24 10 -3 126.9
10 FC Nitra B 17 7 3 7 27:24 24 9 0 128.05
11 FC Slovan Galanta 17 6 5 6 26:21 23 8 -1 129.15
12 FK Slovan Duslo Šaľa 17 7 2 8 24:30 23 7 -1 123.85
13 FKS Nemšová 17 6 0 11 17:36 18 6 -6 124.9
14 TJ KOVO Beluša 17 4 5 8 24:34 17 5 -10 130.9
15 TJ Družstevník Veľké Ludince 17 4 2 11 22:39 14 4 -10 128.05
16 FC Baník Prievidza 17 3 2 12 16:42 11 3 -13 122.15
17 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 17 2 3 12 11:38 9 2 -15 130.95
18 MFK Topvar Topoľčany 17 3 0 14 11:51 9 1 -18 126.7

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov