Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK Dubnica 4 3 1 0 9:2 10 18 4 23.45
2 ŠK 1923 Gabčíkovo 3 3 0 0 9:1 9 17 3 15.6
3 TJ ISKRA Borčice 3 3 0 0 5:0 9 16 6 23
4 FC Slovan Galanta 3 2 1 0 5:2 7 15 1 15
5 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 3 2 0 1 6:2 6 14 0 15.2
6 FC Spartak Trnava B 4 2 0 2 6:5 6 13 0 28.6
7 FKM Nové Zámky 3 2 0 1 5:4 6 12 0 22.2
8 ŠK LR CRYSTAL 3 2 0 1 4:3 6 11 0 22.2
9 TJ Družstevník Veľké Ludince 3 1 1 1 5:4 4 10 1 22.2
10 MŠK Púchov 3 1 1 1 3:3 4 9 4 15.4
11 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 3 1 1 1 2:4 4 8 1 16
12 FK Slovan Duslo Šaľa 3 1 0 2 4:4 3 7 0 13.6
13 MFK Topvar Topoľčany 4 1 0 3 3:5 3 6 -6 21.8
14 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 3 1 0 2 3:7 3 5 -3 22.2
15 FC Baník Prievidza 4 0 1 3 5:8 1 4 -5 30
16 TJ KOVO Beluša 3 0 1 2 1:6 1 3 -2 23.6
17 FC Nitra B 3 0 1 2 2:8 1 2 -2 22.4
18 FKS Nemšová 3 0 0 3 0:9 0 1 -6 21

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov