Klub Z V R P Skóre B +/- FP
1 KFC Komárno 30 21 6 3 68:24 69 24 82.03
2 ŠK LR CRYSTAL 30 18 6 6 59:31 60 15 80.25
3 MŠK Púchov 30 16 8 6 50:24 56 11 90.5
4 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 31 14 8 9 48:36 50 2 80.61
5 TJ KOVO Beluša 30 14 7 9 39:35 49 4 88.61
6 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 31 13 9 9 47:30 48 3 90
7 FC Slovan Galanta 30 13 6 11 48:38 45 0 79.9
8 MFK Dubnica nad Váhom 30 13 6 11 44:38 45 0 81.11
9 TJ Družstevník Veľké Ludince 30 12 8 10 43:44 44 -1 89.86
10 ŠK 1923 Gabčíkovo 30 12 7 11 34:31 43 -2 76.04
11 MFK Topvar Topoľčany 31 13 3 15 38:41 42 -3 92.43
12 FKS Nemšová 30 12 5 13 42:43 41 -4 70.79
13 FK Slovan Duslo Šaľa 31 10 8 13 31:35 38 -10 86.5
14 FKM Nové Zámky 30 9 7 14 41:41 34 -11 72.43
15 FC Horses 31 10 4 17 34:61 34 -11 82.6
16 FC Baník HN Prievidza & Handlová 30 9 5 16 33:52 32 -13 71.53
17 ŠK Šurany 30 8 6 16 44:61 30 -15 76.15
18 MŠK - Thermál Veľký Meder 30 7 4 19 30:68 25 -20 80.64
19 FC Neded 31 5 5 21 31:71 20 -28 85.43

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov