Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK Dubnica 23 18 4 1 52:7 58 18 22 175.15
2 TJ ISKRA Borčice 23 17 3 3 58:21 54 17 21 176.8
3 ŠK LR CRYSTAL 23 16 3 4 40:18 51 16 15 178.35
4 FKM Nové Zámky 23 15 3 5 35:23 48 15 12 172.65
5 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 23 13 3 7 34:18 42 14 6 172.55
6 FC Nitra B 23 12 3 8 44:29 39 13 3 173.45
7 FC Slovan Galanta 23 10 5 8 38:29 35 12 -1 174.55
8 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 24 9 8 7 38:35 35 11 -1 175.3
9 FC Spartak Trnava B 23 11 1 11 41:29 34 10 -2 173.2
10 FKS Nemšová 24 10 1 13 29:44 31 9 -2 172.05
11 ŠK 1923 Gabčíkovo 23 8 6 9 35:35 30 8 -6 173.7
12 FK Slovan Duslo Šaľa 23 9 2 12 34:39 29 7 -7 169.05
13 MŠK Púchov 23 8 3 12 39:33 27 6 -6 172.15
14 TJ KOVO Beluša 23 6 6 11 33:42 24 5 -9 178.05
15 TJ Družstevník Veľké Ludince 24 6 5 13 29:45 23 4 -10 174.8
16 FC Baník Prievidza 23 3 3 17 18:53 12 3 -21 165.9
17 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 23 3 3 17 15:57 12 2 -21 178.8
18 MFK Topvar Topoľčany 24 4 0 20 17:72 12 1 -24 173.3

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov