Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 TJ ISKRA Borčice 12 9 1 2 27:13 28 18 13 91.15
2 FK Dubnica 11 8 3 0 17:2 27 17 12 81.85
3 ŠK LR CRYSTAL 12 8 2 2 19:11 26 16 8 90.6
4 FKM Nové Zámky 12 8 1 3 20:14 25 15 4 87.6
5 ŠK 1923 Gabčíkovo 11 6 4 1 25:12 22 14 4 81.9
6 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 12 6 2 4 21:13 20 13 5 90.15
7 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 12 6 1 5 24:26 19 12 1 91.9
8 FC Spartak Trnava B 12 6 0 6 19:11 18 11 -3 88.85
9 FC Nitra B 12 5 1 6 19:16 16 10 1 90.6
10 FK Slovan Duslo Šaľa 12 5 1 6 17:20 16 9 1 86.55
11 MŠK Púchov 12 4 2 6 17:17 14 8 -4 89.95
12 TJ Družstevník Veľké Ludince 12 4 2 6 20:23 14 7 -7 90.05
13 TJ KOVO Beluša 12 3 4 5 19:19 13 6 -8 92.25
14 FC Slovan Galanta 12 3 4 5 14:16 13 5 -2 90.65
15 FKS Nemšová 12 4 0 8 13:24 12 4 -9 86.2
16 FC Baník Prievidza 12 2 2 8 12:26 8 3 -10 83.7
17 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 12 2 2 8 9:26 8 2 -10 92.2
18 MFK Topvar Topoľčany 12 2 0 10 8:31 6 1 -12 88.9

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov