Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 29 17 7 5 45:25 58 16 13 225.82
2 FK Poprad 29 18 4 7 52:35 58 15 16 221.91
3 MFK Skalica 29 15 5 9 46:32 50 14 8 222.95
4 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 29 14 5 10 54:41 47 13 2 230.38
5 FK Dubnica nad Váhom 29 13 6 10 55:41 45 12 0 220.18
6 MFK Dukla Banská Bystrica 29 11 10 8 45:34 43 11 -2 230.15
7 KFC Komárno 29 12 7 10 46:37 43 10 1 217.19
8 FC Petržalka 29 11 9 9 40:38 42 9 -3 218.02
9 Partizán Bardejov BŠK 29 10 9 10 40:44 39 8 -6 223.08
10 MŠK Žilina B 28 11 5 12 51:56 38 7 -4 222.62
11 FC ŠTK 1914 Šamorín 29 10 7 12 46:45 37 6 -5 221.54
12 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 29 9 8 12 36:43 35 5 -7 230.4
13 SLAVOJ Trebišov 28 8 6 14 22:39 30 4 -12 217.61
14 FK Inter Bratislava 29 8 5 16 37:55 29 3 -16 220.9
15 1. FC TATRAN Prešov 29 7 6 16 29:37 27 2 -15 214.25
16 ŠK Odeva Lipany 29 6 3 20 22:64 21 1 -21 226.36

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov