Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 TJ ISKRA Borčice 3 3 0 0 5:0 9 18 6 23
2 FK Dubnica 3 2 1 0 7:2 7 17 4 23.45
3 ŠK 1923 Gabčíkovo 2 2 0 0 7:0 6 16 0 15.6
4 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 2 2 0 0 5:0 6 15 3 15.2
5 FKM Nové Zámky 3 2 0 1 5:4 6 14 0 22.2
6 ŠK LR CRYSTAL 3 2 0 1 4:3 6 13 0 22.2
7 MŠK Púchov 2 1 1 0 3:1 4 12 4 15.4
8 TJ Družstevník Veľké Ludince 3 1 1 1 5:4 4 11 1 22.2
9 FC Slovan Galanta 2 1 1 0 3:2 4 10 1 15
10 FK Slovan Duslo Šaľa 2 1 0 1 3:2 3 9 0 13.6
11 FC Spartak Trnava B 3 1 0 2 4:4 3 8 -3 22.6
12 MFK Topvar Topoľčany 3 1 0 2 3:3 3 7 -6 21.8
13 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 3 1 0 2 3:7 3 6 -3 22.2
14 FC Baník Prievidza 3 0 1 2 4:6 1 5 -2 23.2
15 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 2 0 1 1 0:3 1 4 1 16
16 TJ KOVO Beluša 3 0 1 2 1:6 1 3 -2 23.6
17 FC Nitra B 3 0 1 2 2:8 1 2 -2 22.4
18 FKS Nemšová 3 0 0 3 0:9 0 1 -6 21

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov