Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK Dubnica 13 10 3 0 24:4 33 18 15 97.55
2 TJ ISKRA Borčice 13 10 1 2 34:14 31 17 13 98.95
3 ŠK LR CRYSTAL 13 8 3 2 19:11 27 16 6 90.6
4 FKM Nové Zámky 13 8 2 3 20:14 26 15 5 87.6
5 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 13 7 2 4 24:14 23 14 5 97.35
6 ŠK 1923 Gabčíkovo 13 6 4 3 25:17 22 13 1 89.5
7 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 13 7 1 5 27:26 22 12 1 99.7
8 FC Spartak Trnava B 13 7 0 6 23:11 21 11 0 88.85
9 FK Slovan Duslo Šaľa 13 6 1 6 20:21 19 10 1 94.15
10 MŠK Púchov 13 5 2 6 20:18 17 9 -1 89.95
11 FC Slovan Galanta 13 4 4 5 20:16 16 8 -2 98.25
12 FC Nitra B 13 5 1 7 21:22 16 7 -2 98
13 TJ Družstevník Veľké Ludince 13 4 2 7 21:26 14 6 -7 97.05
14 TJ KOVO Beluša 13 3 4 6 19:25 13 5 -8 100.05
15 FKS Nemšová 13 4 0 9 14:27 12 4 -9 93
16 FC Baník Prievidza 13 2 2 9 13:33 8 3 -10 91.1
17 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 13 2 2 9 9:29 8 2 -10 99.95
18 MFK Topvar Topoľčany 13 2 0 11 9:34 6 1 -15 88.9

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov