Klub Z V R P Skóre B +/- FP
1 KFC Komárno 27 20 4 3 64:22 64 25 82.03
2 ŠK LR CRYSTAL 26 16 5 5 50:28 53 14 80.25
3 MŠK Púchov 27 15 7 5 44:19 52 13 90.5
4 TJ KOVO Beluša 27 13 6 8 35:30 45 9 88.61
5 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 27 12 6 9 40:33 42 -3 80.61
6 FC Slovan Galanta 26 12 5 9 45:32 41 -1 79.9
7 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 27 10 9 8 35:28 39 0 90
8 TJ Družstevník Veľké Ludince 27 10 7 10 38:42 37 -2 89.86
9 ŠK 1923 Gabčíkovo 26 10 6 10 28:28 36 0 76.04
10 FKS Nemšová 26 11 3 12 37:39 36 -3 70.79
11 MFK Topvar Topoľčany 27 11 3 13 33:37 36 0 92.43
12 FK Slovan Duslo Šaľa 27 9 7 11 29:30 34 -8 86.5
13 MFK Dubnica nad Váhom 26 9 6 11 35:37 33 -6 81.11
14 FC Horses 27 9 4 14 29:50 31 -11 82.6
15 ŠK Šurany 26 8 6 12 41:50 30 -9 76.15
16 FC Baník HN Prievidza & Handlová 26 8 4 14 30:47 28 -11 71.53
17 FKM Nové Zámky 26 7 6 13 37:38 27 -15 72.43
18 MŠK - Thermál Veľký Meder 26 7 4 15 28:52 25 -17 80.64
19 FC Neded 27 4 4 19 27:63 16 -26 85.43

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov