Klub Z V R P Skóre B +/- FP
1 KFC Komárno 22 17 3 2 55:16 54 21 82.03
2 ŠK LR CRYSTAL 22 14 4 4 44:25 46 10 80.25
3 MŠK Púchov 22 13 6 3 41:15 45 12 90.5
4 TJ KOVO Beluša 22 11 5 6 30:22 38 11 88.61
5 FC Slovan Galanta 21 10 4 7 38:27 34 1 79.9
6 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 22 9 6 7 29:23 33 3 90
7 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 22 9 5 8 34:29 32 -4 80.61
8 MFK Topvar Topoľčany 22 10 2 10 31:32 32 2 92.43
9 TJ Družstevník Veľké Ludince 22 8 7 7 29:32 31 -2 89.86
10 FK Slovan Duslo Šaľa 22 7 7 8 26:24 28 -5 86.5
11 FC Horses 22 8 4 10 27:39 28 -5 82.6
12 FKS Nemšová 22 8 3 11 27:35 27 -6 70.79
13 ŠK 1923 Gabčíkovo 22 7 5 10 21:25 26 -4 76.04
14 ŠK Šurany 21 7 5 9 35:41 26 -4 76.15
15 MŠK - Thermál Veľký Meder 21 7 4 10 22:35 25 -8 80.64
16 MFK Dubnica nad Váhom 22 6 5 11 24:34 23 -13 81.11
17 FC Baník HN Prievidza & Handlová 22 6 4 12 24:41 22 -11 71.53
18 FKM Nové Zámky 21 4 4 13 25:35 16 -17 72.43
19 FC Neded 22 3 3 16 22:54 12 -24 85.43

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov