Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK Dubnica nad Váhom 5 5 0 0 14:5 15 16 6 39
2 FK Poprad 5 4 0 1 10:4 12 15 3 40.26
3 MFK Skalica 5 4 0 1 7:6 12 14 3 40.38
4 KFC Komárno 5 3 1 1 7:6 10 13 1 38.43
5 MFK Dukla Banská Bystrica 4 3 0 1 14:6 9 12 -3 32.6
6 MFK Ružomberok B 5 3 0 2 13:9 9 11 3 48.8
7 FC Petržalka 5 3 0 2 12:10 9 10 0 38.28
8 MŠK Žilina B 5 3 0 2 12:13 9 9 3 39.4
9 FK Železiarne Podbrezová 5 2 0 3 7:8 6 8 -3 39.93
10 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 5 2 0 3 4:9 6 7 -3 39.6
11 Partizán Bardejov BŠK 5 1 1 3 5:7 4 6 -5 39.55
12 FC ŠTK 1914 Šamorín 5 1 1 3 3:12 4 5 1 40.33
13 SLAVOJ Trebišov 5 0 3 2 8:11 3 4 0 48.53
14 ŠK Slovan Bratislava futbal B 5 1 0 4 4:7 3 3 -3 40.4
15 MŠK Púchov 4 0 1 3 3:6 1 2 -2 30.35
16 FC KOŠICE 5 0 1 4 6:10 1 1 -5 41

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov