Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 MFK Dukla Banská Bystrica 17 12 2 3 40:20 38 16 11 137.69
2 FK Dubnica nad Váhom 17 12 2 3 38:22 38 15 11 132.85
3 MFK Skalica 17 11 2 4 33:18 35 14 8 137.26
4 FK Poprad 17 10 1 6 26:16 31 13 4 136.09
5 MŠK Žilina B 17 9 1 7 37:29 28 12 4 136.31
6 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 17 8 2 7 27:28 26 11 -1 134.53
7 FK Železiarne Podbrezová 16 8 1 7 25:24 25 10 -2 127.5
8 FC KOŠICE 17 5 6 6 22:18 21 9 -3 132.96
9 MŠK Púchov 17 6 3 8 21:24 21 8 0 132.9
10 Partizán Bardejov BŠK 17 6 3 8 18:21 21 7 -6 133.64
11 KFC Komárno 17 5 5 7 19:27 20 6 -7 133.38
12 MFK Ružomberok B 16 6 1 9 21:35 19 5 -2 128.83
13 FC ŠTK 1914 Šamorín 17 5 3 9 22:30 18 4 -6 132.39
14 FC Petržalka 17 5 2 10 24:33 17 3 -10 129.39
15 ŠK Slovan Bratislava futbal B 17 4 2 11 14:30 14 2 -13 134.71
16 SLAVOJ Trebišov 17 2 6 9 21:33 12 1 -9 133.3

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov