Klub Z V R P Skóre B +/- FP
1 KFC Komárno 21 16 3 2 53:15 51 21 82.03
2 ŠK LR CRYSTAL 21 14 3 4 44:25 45 12 80.25
3 MŠK Púchov 21 13 5 3 41:15 44 14 90.5
4 TJ KOVO Beluša 21 11 5 5 29:20 38 11 88.61
5 FC Slovan Galanta 21 10 4 7 38:27 34 1 79.9
6 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 21 9 6 6 29:21 33 3 90
7 MFK Topvar Topoľčany 21 10 2 9 31:30 32 2 92.43
8 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 21 9 4 8 33:28 31 -5 80.61
9 TJ Družstevník Veľké Ludince 21 8 6 7 29:32 30 -3 89.86
10 FK Slovan Duslo Šaľa 21 7 6 8 25:23 27 -6 86.5
11 FC Horses 21 8 3 10 25:37 27 -3 82.6
12 FKS Nemšová 21 7 3 11 25:35 24 -6 70.79
13 MŠK - Thermál Veľký Meder 20 7 3 10 20:33 24 -9 80.64
14 ŠK 1923 Gabčíkovo 21 6 5 10 19:25 23 -4 76.04
15 ŠK Šurany 20 6 5 9 33:41 23 -7 76.15
16 MFK Dubnica nad Váhom 21 6 4 11 23:33 22 -11 81.11
17 FC Baník HN Prievidza & Handlová 21 6 4 11 24:39 22 -8 71.53
18 FKM Nové Zámky 20 4 3 13 24:34 15 -15 72.43
19 FC Neded 21 3 2 16 22:54 11 -25 85.43

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov