Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 MFK Dukla Banská Bystrica 13 10 1 2 34:16 31 16 7 104.89
2 FK Dubnica nad Váhom 13 10 1 2 33:16 31 15 10 93.65
3 MŠK Žilina B 13 9 0 4 34:23 27 14 9 103.56
4 FK Poprad 13 9 0 4 21:11 27 13 6 112.86
5 MFK Skalica 13 8 2 3 24:16 26 12 5 104.73
6 MFK Ružomberok B 12 6 1 5 19:21 19 11 4 106.35
7 FK Železiarne Podbrezová 12 6 0 6 17:18 18 10 -6 96.52
8 FC Petržalka 13 5 2 6 21:23 17 9 -4 101.54
9 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 13 5 2 6 19:22 17 8 -4 102.23
10 MŠK Púchov 13 4 3 6 16:17 15 7 0 101.25
11 Partizán Bardejov BŠK 13 4 2 7 14:20 14 6 -7 103.53
12 FC KOŠICE 13 3 4 6 15:15 13 5 -5 93.7
13 KFC Komárno 13 3 4 6 12:23 13 4 -8 101.53
14 ŠK Slovan Bratislava futbal B 13 3 1 9 10:23 10 3 -11 102.85
15 FC ŠTK 1914 Šamorín 13 2 3 8 13:26 9 2 -6 101.29
16 SLAVOJ Trebišov 13 1 4 8 15:27 7 1 -5 101.45

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov