Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 TJ ISKRA Borčice 8 6 1 1 17:7 19 18 10 53.35
2 FKM Nové Zámky 9 6 1 2 14:9 19 17 4 58.2
3 ŠK 1923 Gabčíkovo 8 5 3 0 21:8 18 16 3 52.35
4 FK Dubnica 8 5 3 0 12:2 18 15 9 52.85
5 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 8 5 2 1 18:6 17 14 5 60.95
6 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 8 5 0 3 15:13 15 13 0 52
7 ŠK LR CRYSTAL 8 4 2 2 10:9 14 12 -1 52
8 FC Slovan Galanta 9 3 3 3 11:10 12 11 0 60.7
9 MŠK Púchov 9 3 2 4 10:11 11 10 -1 60
10 TJ Družstevník Veľké Ludince 8 3 1 4 15:14 10 9 -2 52.2
11 FC Nitra B 8 3 1 4 11:13 10 8 1 59.2
12 FC Spartak Trnava B 8 3 0 5 7:9 9 7 -6 50.65
13 TJ KOVO Beluša 8 2 3 3 8:13 9 6 -3 55.45
14 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 9 2 2 5 9:15 8 5 -4 61.8
15 FK Slovan Duslo Šaľa 8 2 1 5 10:16 7 4 -5 57.5
16 FKS Nemšová 8 2 0 6 7:17 6 3 -6 49.4
17 MFK Topvar Topoľčany 9 2 0 7 6:18 6 2 -9 58.5
18 FC Baník Prievidza 9 1 1 7 10:21 4 1 -8 62.9

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov