Klub Z V R P Skóre B +/- FP
1 KFC Komárno 36 23 9 4 83:32 78 24 82.03
2 ŠK LR CRYSTAL 36 21 8 7 68:34 71 17 80.25
3 MŠK Púchov 36 20 10 6 61:28 70 16 90.5
4 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 36 16 9 11 56:37 57 3 90
5 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 36 15 10 11 53:44 55 1 80.61
6 MFK Dubnica nad Váhom 36 16 7 13 49:43 55 1 81.11
7 TJ KOVO Beluša 36 15 8 13 47:52 53 -1 88.61
8 FC Slovan Galanta 36 15 7 14 58:49 52 -2 79.9
9 FKS Nemšová 36 15 6 15 54:53 51 -3 70.79
10 TJ Družstevník Veľké Ludince 36 14 9 13 50:51 51 -3 89.86
11 FC Horses 36 15 4 17 54:63 49 -5 82.6
12 ŠK 1923 Gabčíkovo 36 13 8 15 40:47 47 -7 76.04
13 MFK Topvar Topoľčany 36 14 3 19 41:53 45 -9 92.43
14 FKM Nové Zámky 36 12 8 16 52:50 44 -10 72.43
15 FC Baník HN Prievidza & Handlová 36 12 6 18 46:62 42 -12 71.53
16 FK Slovan Duslo Šaľa 36 11 8 17 36:43 41 -13 86.5
17 ŠK Šurany 36 11 6 19 55:79 39 -15 76.15
18 MŠK - Thermál Veľký Meder 36 9 6 21 40:76 33 -21 80.64
19 FC Neded 36 6 6 24 38:85 24 -30 85.43

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov