Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 TJ ISKRA Borčice 17 13 2 2 49:16 41 18 17 121.35
2 FK Dubnica 17 12 4 1 36:6 40 17 13 120.25
3 FKM Nové Zámky 16 11 2 3 28:15 35 16 8 117.6
4 ŠK LR CRYSTAL 16 10 3 3 26:15 33 15 9 122.25
5 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 17 10 2 5 30:16 32 14 5 127.55
6 FC Spartak Trnava B 16 9 0 7 33:15 27 13 0 119.4
7 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 16 8 2 6 35:31 26 12 -1 122.1
8 ŠK 1923 Gabčíkovo 16 6 6 4 28:21 24 11 -3 119.3
9 MŠK Púchov 17 7 3 7 28:22 24 10 0 127.55
10 FC Slovan Galanta 16 6 4 6 24:19 22 9 1 121.95
11 FK Slovan Duslo Šaľa 16 7 1 8 23:29 22 8 1 116.25
12 FC Nitra B 16 6 3 7 25:24 21 7 0 120.25
13 FKS Nemšová 17 6 0 11 17:36 18 6 -6 116.5
14 TJ KOVO Beluša 16 3 5 8 21:32 14 5 -13 123.1
15 TJ Družstevník Veľké Ludince 17 4 2 11 22:39 14 4 -10 120.65
16 FC Baník Prievidza 16 3 2 11 14:39 11 3 -10 114.75
17 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 16 2 3 11 10:33 9 2 -15 123.55
18 MFK Topvar Topoľčany 16 2 0 14 10:51 6 1 -18 119.3

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov