Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 MFK Dukla Banská Bystrica 14 11 1 2 38:16 34 16 7 107.14
2 FK Dubnica nad Váhom 14 11 1 2 36:18 34 15 10 101.45
3 FK Poprad 14 10 0 4 23:11 30 14 6 112.36
4 MFK Skalica 14 9 2 3 27:16 29 13 5 112.73
5 MŠK Žilina B 14 9 0 5 35:25 27 12 9 103.56
6 FK Železiarne Podbrezová 13 7 0 6 22:20 21 11 -6 96.52
7 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 14 6 2 6 21:23 20 10 -4 102.23
8 MFK Ružomberok B 13 6 1 6 19:23 19 9 4 104.73
9 FC Petržalka 14 5 2 7 23:26 17 8 -4 101.54
10 FC KOŠICE 14 4 4 6 18:15 16 7 -5 110.33
11 KFC Komárno 14 4 4 6 13:23 16 6 -8 101.53
12 MŠK Púchov 14 4 3 7 18:22 15 5 0 101.25
13 Partizán Bardejov BŠK 14 4 2 8 14:21 14 4 -7 103.53
14 ŠK Slovan Bratislava futbal B 14 3 1 10 10:26 10 3 -11 111.73
15 FC ŠTK 1914 Šamorín 14 2 3 9 13:29 9 2 -6 104.29
16 SLAVOJ Trebišov 14 1 4 9 15:31 7 1 -5 103.2

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov