Klub Z V R P Skóre B +/- FP
1 KFC Komárno 32 21 8 3 70:26 71 26 82.03
2 ŠK LR CRYSTAL 32 18 8 6 59:31 62 14 80.25
3 MŠK Púchov 32 16 10 6 52:26 58 13 90.5
4 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 32 14 9 9 50:31 51 6 90
5 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 32 14 8 10 48:37 50 -1 80.61
6 MFK Dubnica nad Váhom 32 14 7 11 45:38 49 -2 81.11
7 TJ KOVO Beluša 32 14 7 11 40:44 49 4 88.61
8 TJ Družstevník Veľké Ludince 32 13 8 11 44:45 47 2 89.86
9 FC Slovan Galanta 32 13 7 12 49:41 46 -5 79.9
10 FKS Nemšová 32 13 6 13 48:47 45 -3 70.79
11 ŠK 1923 Gabčíkovo 32 12 8 12 36:38 44 -4 76.04
12 MFK Topvar Topoľčany 32 13 3 16 39:45 42 -3 92.43
13 FC Horses 33 12 4 17 44:61 40 -11 82.6
14 FK Slovan Duslo Šaľa 32 10 8 14 31:37 38 -10 86.5
15 FKM Nové Zámky 32 10 7 15 47:44 37 -14 72.43
16 FC Baník HN Prievidza & Handlová 32 10 6 16 40:56 36 -15 71.53
17 ŠK Šurany 32 9 6 17 50:66 33 -15 76.15
18 MŠK - Thermál Veľký Meder 32 8 5 19 34:70 29 -22 80.64
19 FC Neded 33 6 5 22 35:78 23 -25 85.43

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov