Klub Z V R P Skóre B +/- FP
1 TJ KOVO Beluša 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 TJ Družstevník Veľké Ludince 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 MŠK Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 FKM Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 FC Spartak Trnava B 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 ŠK 1923 Gabčíkovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 ŠK LR CRYSTAL 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 MFK Topvar Topoľčany 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 FK Slovan Duslo Šaľa 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 FC Slovan Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0
12 FC Nitra B 0 0 0 0 0:0 0 0 0
13 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 0 0 0 0 0:0 0 0 0
14 TJ ISKRA Borčice 0 0 0 0 0:0 0 0 0
15 FC Baník Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0
16 FKS Nemšová 0 0 0 0 0:0 0 0 0
17 FK Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0
18 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0 0:0 0 0 0

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov