Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK Dubnica 24 19 4 1 53:7 61 18 22 182.95
2 TJ ISKRA Borčice 24 17 3 4 58:22 54 17 18 176.8
3 ŠK LR CRYSTAL 24 16 3 5 40:19 51 16 15 186.15
4 FKM Nové Zámky 24 16 3 5 39:23 51 15 15 181.15
5 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 24 13 4 7 35:19 43 14 4 180.35
6 FC Nitra B 24 12 4 8 45:30 40 13 4 181.25
7 FC Slovan Galanta 24 11 5 8 39:29 38 12 2 174.55
8 FC Spartak Trnava B 24 12 1 11 43:30 37 11 1 180.95
9 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 24 9 8 7 38:35 35 10 -1 175.3
10 FK Slovan Duslo Šaľa 24 10 2 12 36:40 32 9 -4 175.65
11 FKS Nemšová 24 10 1 13 29:44 31 8 -2 179.85
12 ŠK 1923 Gabčíkovo 24 8 6 10 35:36 30 7 -6 181.3
13 MŠK Púchov 24 8 3 13 40:35 27 6 -9 181.15
14 TJ KOVO Beluša 24 7 6 11 34:42 27 5 -9 185.25
15 TJ Družstevník Veľké Ludince 24 6 5 13 29:45 23 4 -10 174.8
16 FC Baník Prievidza 24 3 3 18 19:55 12 3 -24 172.9
17 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 24 3 3 18 15:61 12 2 -24 186.6
18 MFK Topvar Topoľčany 24 4 0 20 17:72 12 1 -24 180.8

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov