Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK Dubnica 34 27 5 2 83:10 86 18 35 260.6
2 TJ ISKRA Borčice 34 22 5 7 78:35 71 17 20 261.9
3 FKM Nové Zámky 34 22 5 7 58:31 71 16 20 261.2
4 ŠK LR CRYSTAL 34 21 3 10 61:33 66 15 15 264.35
5 FC Slovan Galanta 34 15 8 11 58:42 53 14 2 260.5
6 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 34 15 7 12 51:38 52 13 1 258.7
7 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 34 14 10 10 60:53 52 12 1 261.35
8 FC Spartak Trnava B 34 16 2 16 59:46 50 11 -1 260.4
9 MŠK Púchov 34 14 6 14 68:49 48 10 -3 258.2
10 FC Nitra B 34 14 6 14 57:47 48 9 -3 259.85
11 TJ Družstevník Veľké Ludince 34 14 5 15 50:57 47 8 -4 256.05
12 ŠK 1923 Gabčíkovo 34 13 7 14 55:47 46 7 -5 248.2
13 FK Slovan Duslo Šaľa 34 14 3 17 49:65 45 6 -6 253.15
14 FKS Nemšová 34 13 3 18 46:59 42 5 -9 254.7
15 TJ KOVO Beluša 34 10 8 16 50:62 38 4 -13 260.05
16 FC Baník Prievidza 34 7 4 23 36:75 25 3 -26 247.7
17 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 34 5 5 24 23:90 20 2 -31 262.1
18 MFK Topvar Topoľčany 34 4 0 30 25:128 12 1 -39 253.55

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov