Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 24 14 7 3 32:19 49 16 13 194.22
2 FK Poprad 25 14 4 7 47:34 46 15 7 199.31
3 MFK Skalica 24 13 4 7 38:24 43 14 7 191.95
4 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 24 12 4 8 44:34 40 13 7 192.33
5 FK Dubnica nad Váhom 24 10 6 8 46:34 36 12 0 188.93
6 KFC Komárno 24 10 6 8 34:25 36 11 0 184.74
7 FC Petržalka 24 9 7 8 29:29 34 10 -2 186.22
8 MFK Dukla Banská Bystrica 24 8 9 7 35:29 33 9 -3 188.85
9 MŠK Žilina B 24 9 4 11 43:51 31 8 -5 191.91
10 FC ŠTK 1914 Šamorín 24 8 6 10 37:36 30 7 -6 198.56
11 Partizán Bardejov BŠK 24 7 9 8 33:38 30 6 -6 190.6
12 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 24 7 7 10 27:34 28 5 -8 199.15
13 1. FC TATRAN Prešov 24 7 5 12 26:27 26 4 -10 183.4
14 SLAVOJ Trebišov 24 7 5 12 20:36 26 3 -10 188.48
15 FK Inter Bratislava 25 7 4 14 32:44 25 2 -14 197.1
16 ŠK Odeva Lipany 24 6 3 15 18:47 21 1 -15 188.28

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov