Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 19 12 6 1 28:14 42 16 12 154.41
2 MFK Skalica 20 11 4 5 31:18 37 15 7 151.2
3 FK Poprad 19 11 3 5 41:28 36 14 3 151.58
4 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 19 11 3 5 37:24 36 13 12 156.28
5 KFC Komárno 19 9 4 6 29:20 31 12 1 145.41
6 FC Petržalka 19 8 5 6 26:24 29 11 2 147.82
7 FK Dubnica nad Váhom 19 7 5 7 38:28 26 10 -1 149.38
8 FC ŠTK 1914 Šamorín 19 7 4 8 32:29 25 9 -5 150.46
9 MŠK Žilina B 19 7 3 9 36:44 24 8 -6 152.13
10 Partizán Bardejov BŠK 19 5 7 7 27:34 22 7 -5 149.95
11 FK Inter Bratislava 19 7 1 11 29:37 22 6 -8 149.1
12 MFK Dukla Banská Bystrica 18 5 6 7 23:23 21 5 -3 143.35
13 1. FC TATRAN Prešov 19 5 4 10 23:24 19 4 -8 144.6
14 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 19 4 6 9 20:31 18 3 -12 146.12
15 ŠK Odeva Lipany 19 5 3 11 13:37 18 2 -9 149.58
16 SLAVOJ Trebišov 19 4 4 11 14:32 16 1 -14 152.95

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov