Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 20 12 7 1 29:15 43 16 13 162.61
2 MFK Skalica 20 11 4 5 31:18 37 15 7 158.6
3 FK Poprad 20 11 3 6 42:30 36 14 3 159.71
4 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 20 11 3 6 37:26 36 13 9 161.68
5 KFC Komárno 20 9 5 6 31:22 32 12 2 153.54
6 FC Petržalka 20 8 6 6 27:25 30 11 0 155.42
7 FK Dubnica nad Váhom 20 7 6 7 39:29 27 10 -3 157.78
8 FC ŠTK 1914 Šamorín 20 7 5 8 33:30 26 9 -4 158.21
9 MŠK Žilina B 20 7 4 9 36:44 25 8 -5 160.38
10 Partizán Bardejov BŠK 20 5 8 7 28:35 23 7 -7 158.35
11 FK Inter Bratislava 20 7 2 11 30:38 23 6 -7 157.2
12 MFK Dukla Banská Bystrica 19 5 7 7 25:25 22 5 -5 151.35
13 ŠK Odeva Lipany 20 6 3 11 15:38 21 4 -9 156.78
14 1. FC TATRAN Prešov 20 5 5 10 23:24 20 3 -10 152.6
15 SLAVOJ Trebišov 20 5 4 11 16:32 19 2 -11 157.95
16 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 19 4 6 9 20:31 18 1 -12 153.12

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov